Wpis z mikrobloga

Uwaga, tekst jest moim osobistym przemysleniem, jade tutaj po ludziach czarnoskorych, nie jestem rasista, dla mnie okreslenie rudy, czarny, brzydki, to tylko skrot myslowy opisujacy ceche charakterystyczna dla danej osoby czy grupy osob. Jak polacy to agresywne pijaki, tak murzyny to polmozgie nieroby. Zdanie "#!$%@? rudzielce" i "#!$%@? czarnuchy" jest mi rowne i sluzy do grupowania omawianych osob. Tak, szufladkuje ludzi, szufladkuje wszystko i wszystkich, mysle kategoriami. Jak masz jakis bol dupy o to, odradzam czytanie i zalecam czarnolistowanie mnie.

Ja w sumie to nie mam nic do czarnuchow, nawet idzie spotkac takich spoko ziomow i nie wnikam ze sa czarni, po prostu normalny ziom, my bialasy tez mamy milion odcieni, a ci bardziej solarni to czasem bardziej niz mieszany czarnuch osmoleni. W sumie to nas powinno sie nazywal kolorowymi ;)

Wracajac do tematu, wiekszosc czarnych, ktora mialem okazje poznac to takie #!$%@? leniwe ze szok, nic dziwnego ze nikt ich nie chce i nie lubi, a potem takie podczarnuchy dra ryja ze rasizm. #!$%@? tam rasizm, sa #!$%@? zyciowymi, nie maja nic do zaoferowania, dlatego sa niechciani, do tego psuja opinie swojej grupie spolecznej. Jakby kazdy blondyn byl leniwy to hejt po blondasach szedl by rowno i ci spoko by byli zepchnieci do wora ogolu.

Mam w pracy jakby tak policzyc roboczo, to 1.2 murzyna, na te liczbe sklada sie 3 typa. Jeden #!$%@? jak kazdy, szanuje nas i my jego, jest mi rowny jak i inne allahakbary czy zabojady z ktorymi robie, dopoki sie nie #!$%@? i wspolpracuja sa mi jak bracia, a 2 pozostale to takie lewusy ze zajmuja topowe miejsce na mojej zyciowej licie nierobow jakich kiedykolwiek spotkalem, trzeci jest bialy, mial pierwsze miejsce jeszcze 2 tyg temu, #!$%@? jeden.

Sprobuje opisac ich uposledzenie myslowe: pokazujemy jednemu zawor regulacji tempa pracy pompy cisnieniowej, prosta sprawa, krecisz w jedna strone pompuje szybciej, w druga wolniej. Pompa pcha dosyc gesta ciecz do korytka gdzie mszyna sobie to zjada, zadanie lewusa to pilnowac zeby nie zabraklo ani zeby sie nie przelalo, bo albo maszyna stanie, co idzie w setki pieniedzy na minute, albo kupe czyszczenia dosc niezdrowa chemia. Lacznie zatrzymalismy 2x maszyne w 2 godziny, ale nic nie przelal ani razu, zamiast tego #!$%@? beczke 200L z groznymi chemikaliami rozlewajac pieknie jej zawartosc na calkiem sporej powierzchni. Bez maski chemicznej sie nie dalo do tego podejsc, do dzis nie wiemy jak tego dokonal. Prawie 2 tygodnie pracowal i nie opanowal pokretla zaworu pompy, ostatecznie poszedl na chorobowe, chyba przewidywal ze go wyjebia.

Drugi to mistrz #!$%@?, jak szkoleniowiec nic nie robi to on tez, #!$%@? ze najpierw ten mu musi pokazac co trzeba robic, a potem oczekuje powtorzenia czynnosci, ty nie ptacujesz to i ja nie bede, rownouprawnienie. Maszyna zatrzymana lacznie 4x, myta #!$%@? wie ile razy, bo jak szkoleniowiec ustawil zawor pompy, tak ten #!$%@? nawet nie wnikal co sie dzieje, za to swietnie wiedzial co na fejsie slychac, bo jak tylko myslal ze nikt go nie widzi, to slepia w telefon. Okres probny 2 tygodnie, ani razu nie przyszedl na czas do pracy, cos czuje ze jego kariera dobiegla konca, minalem sie z nim u kadrowej, chyba go #!$%@?, przynajmniej mam taka nadzieje, bo z takim to wiecej roboty niz jakby go nie bylo.

Do tego te ich patrzenie na rece szkoleniowca z takim zdziwieniem jakby pierszy raz w zyciu ten #!$%@? zawor widzieli, za kazdym #!$%@? razem. Jeden dzisiaj #!$%@? ze stanowiska, bo cos sie #!$%@? i nie chcial sprzatac chyba, no pech chcial ze w moja strone szedl sobie spacerkiem, oczywiscie pech dla niego. Akurat dzielilem robote na siebie i nowego typa ktorego mi przydzielono, bardzo energiczny i robotny chlop, wiec szanuje i chcialem sam sie wziac za najciezsza czesc zadan zeby szybko skonczyc przed fajrantem. No i juz sie biore a tu idzie czarny turysta zwiedzacz, to szybko podszedlem, z zaskoczenia go i dostal zadanie #!$%@? 300kg odpadow, no chyba nie byl szczesliwy.

Pomoglem nowemu z lekka robota i odpoczywalismy sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #murzyni #truestory
  • 1