Wpis z mikrobloga

Ginekolodzy to dobre śmieszki, typiara z roboty mi opowiadała jak jeden pochwalił jej małą, mówiąc "Troje dzieci pani urodziła, ale tą cipke to ma pani jak młoda kózka" xDDDD
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jatutylkonachwile1 @Wjolka @CigarettesAfterSex : Serio ale nie kumam czemu wszyscy próbują używać Pochwa jako zamiennika dla określenia C---a.
Przecież Pochwa, to jest wewnętrzna część czegoś co potocznie nazywane jest Cipką. Jeśli ktoś chciałby by w nazywaniu Cipki mówić żargonem medycznym to powinien prosić o stosowanie zamiennika jakim jest Srom, który się składa chociażby z warg sromowych, łechtaczki i ... Pochwy..
TL:DR C---a <> Pochwa ; C---a = Srom
A
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: u mnie w mieście jest taki ginekolog-śmieszek. Moja przyjaciółka poszła do niego (pierwsza wizyta w ogółe w zyciu) a on do niej:"no i co tam? ruchałas sie już?" xD a za chwilę (przyszedł czas rozbierania) "Majty tu, d--a tam" xDDD
  • Odpowiedz
@shad321: wg mnie c---a jest zamiennikiem tak i sromu, jak i wszystkich poszczególnych go części, bo na nie nie ma potocznej nazwy w zasadzie. Bardzo rzadko zdarza się wyszczególniać w rozmowach pochwę czy wargi, ale jeżeli już to robisz, to mówisz "wewnętrzna część cipki"? Jasne, że nie - mówisz albo c---a (w znaczeniu ogólnym, typu "c---a mnie boli", choć boli Cię powiedzmy łechtaczka), albo używając konkretnych nazw.
Co do reszty
  • Odpowiedz
@jatutylkonachwile1: Czyli dochodzimy do wniosku, że nie ma eleganckiego określenia na drogi rodne kobiet, które by zadowolilo wszystkie strony.
Niektórzy próbują stosować zamienniki typu, Muszelka, Brzoskwinka, motylek itp. Ale w narodzie nadal nie wiadomo komu jak o tym należy powiedzieć. Podejrzewam, że nawet duża część kobiet może mieć problem z rozmawianiem o tym ze swoim ginekologiem, a co dopiero z kimś bliskim..
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: po kometarzach widać jak niektóre głupie polki robią z siebie wielkie panniska OOOOO LEKARZ ZACHOWAŁ SIĘ NIEPROFEFEFESJOBALNIE JAK ON MUK TAK O POHFIE POWIEDZIEĆ. K---a księżniczki z matiza XD dolce gabana i bilet miesięczny.
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: nie, to twoja kolezanka ma bujna wyobraznie. Na pewno nie uzyl takich slow, moze powiedzial, ze nie widac po niej 3 porodow, ale takie przeksztalcenie, jakiego dokonala ta (sorry) kwoka jest wrecz ze szkoda dla lekarza.
  • Odpowiedz
typiara z roboty mi opowiadała jak jeden pochwalił jej małą, mówiąc "Troje dzieci pani urodziła, ale tą cipke to ma pani jak młoda kózka"


@heterodewiant44: może chciała ci delikatnie zasugerować, żebyś nie martwił się jej trójką dzieci, cipkę ma ładną, soczystą i gotową do przyjęcia Twojego Wacława?
  • Odpowiedz
takiego zaklamania - nie wiem. Ale sprosny humor, zarciki i nawet pseudo flirt 50 letniej kobity to normalna rzecz.


@PurpleHaze: To się nazywa savoir-vivre i dobre maniery - coś co starano się zniszczyć w czerwonym kołchozie. Wynoszenie swojego rubasznego humoru poza swoje umysłowe slumsy nie jest w porządku.
  • Odpowiedz
@Camilli: brawo, udalo ci sie wrzucic wtret o komunie w watek, o tematyce humoru oraz rozmow. Nie wiem ile masz aktualnie lat, ale ja zylem w czasach komuny i zaraz po i jakos nie kojarze walki z savoir-vivre i dobrymi manierami. Rzeklbym nawet ze wszelki sprosny humor byl elimintowany z przestrzeni publicznej, kabaretow, filmow itd. Bylo bardzo pruderyjnie, przynajmniej na pokaz. To ze u Borewicza czasem jakis cycek zaswiecil to jedno, ale zadnych przeklenstw wtedy nie uswiadczyles.

Poza tym nie wydaje mi sie zeby okreslenie kogos, kto rzuci czasem przesny zart, posiadaczem umyslowych slumsow bylo na miejscu. Zdziwilby sie ilu profesorow starej daty, ba jeszcze ze szkoly lwowskiej (tak i tacy mnie uczyli wroclaw here) potrafilo rzucic tekstem, zartem przy ktorym i co bardziej pyszalkowaci studenci ploneli rumiencem. A bynajmniej o biede umyslowa bym ich nie posadzal.

To ze obecnie pod pozorem walki o moralnosc, ruguje sie z przestrzeni wszelkie objawy seksualnosci, to ze kosciol najchetniej kazalby nosic jutowe worki zakrywajace wszystko, nie oznacza ze ta sfera zycia nie istnieje.
Jesli dla ciebie Jadzka kucharka ktora rzuca na kuchni tekstem, ze tego a tego kuriera by chetnie przecwiczyla, to bieda i slums umyslowy to wspolczuje. Bo latwo przychodzi ci ocenianie innych przez pryzmat siebie i
  • Odpowiedz
O----a, o co ta cała inba? lekarz po prostu powiedział komplement w żartobliwy sposób, dobrze sobie znanej pacjentce. Przecież nikt nie poczuł się urażony. J--------e ludzie, więcej luzu.
  • Odpowiedz