Wpis z mikrobloga

Ginekolodzy to dobre śmieszki, typiara z roboty mi opowiadała jak jeden pochwalił jej małą, mówiąc "Troje dzieci pani urodziła, ale tą cipke to ma pani jak młoda kózka" xDDDD
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1205
@xblackwidowx
@elokompaniero Na szczęście nie każda ma kija w dupie, bo przypominam, że ta kobieta mówiła znajomym z pracy o pochwałach dla swojej "małej" xD na dodatek troje dzieci, pewnie z 20 lat u tego samego gina więc pewnie razem już tam sobie smieszkują.
  • Odpowiedz
@elokompaniero: to ze pewnie pani jest dosc wyluzowana, ma dystans do siebie i innych. Nie spina d--y o byle gowno, bo ktos cos tam powiedzial.
Dziwnym trafem (a w pracy i kontaktach przewija sie duzo ludzi w roznym wieku) starsze pokolenie jest o wiele mniej pruderyjne i bardziej bezposrednie, niz ludzie w przedziale 25-35.
Czy to jest spowodowane wychowywaniem sie w czasach gdzie nie bylo politycznej poprawnosci, #metoo
  • Odpowiedz
@xblackwidowx
@elokompaniero Pewnie użył innych słów. To normalne, mnie co drugi ginekolog (łącznie z kobietami) mówi że mam piękną pochwę, czyli bez nadżerek, nowotworów, kłykcin. I uważam to za miłe słowa, bo to oznacza że profilaktyka się opłaca.
Natomiast nie sądzę żeby jakikolwiek lekarz użył słowa c---a, chyba że to jakiś jej dobry znajomy... E ogóle tego słowa używa chyba tylko patola bo nie słyszałam tego słowa z ust nikogo
  • Odpowiedz