Wpis z mikrobloga

Ginekolodzy to dobre śmieszki, typiara z roboty mi opowiadała jak jeden pochwalił jej małą, mówiąc "Troje dzieci pani urodziła, ale tą cipke to ma pani jak młoda kózka" xDDDD
  • 119
  • Odpowiedz
z powodu stwierdzenia przez eksperta że mam ładnego zaganiacza/cipkę/raka.


@hematemesis: Dokładnie tak. Ja miałem mały zabieg dawno temu, który robił mocno wyluzowany lekarz-chirurg. Gdy zaszedłem po raz pierwszy w celu ustalenia i umówienia się na zabieg, to powiedział coś w stylu "Dobra, pokaż fujarkę". Miałem 18 lat, uśmiałem się strasznie i owszem, rozładowało to atmosferę kompletnie i później bez problemu pokazywałem mu fujarkę jeszcze kilka razy.
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex: > #!$%@? porównujesz wizytę u ginekologa do seksu z dziewczyną.
Nie, to Ty najpierw powiedziałaś, że słowa "cipka" używa tylko patola ( )
Logiczne, że lekarze wypowiadają się za pomocą terminów bardziej medycznych (wspomniana przez Ciebie pochwa), ale używanie słowa cipka przez ludzi jest normalne, nic w tym patologicznego. Wszystko zależy od kontekstu i sposobu wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@Wjolka: Czekaj, czekaj, to jak mi siedemdziesięcioletnia pani ginekolog powiedziała, że mam piękne jajeczka, to mnie molestowała? ( ͡º ͜ʖ͡º) Chwilę później dodała też, że mam urocze skarpetki. Może chciała mnie poderwać... Tak czy inaczej, nie wiemy jak brzmiały dokładnie słowa tego lekarza. Sugerowanie, że jest złym i nieprofesjonalnym lekarzem jest trochę na wyrost.
  • Odpowiedz
  • 3
@puddin czekaj czekaj, kto tu ocenia lekarza? Piszemy o wręcz HIPOTETYCZNEJ sytuacji w wersji opisanej przez OPa. Przeczytaj pierwszy moj komentarz - nie chce mi sie az wierzyc ze miala miejsce w tak przedstawionej formie.

I kto tu mowi o molestowaniu? Byla mowa o braku PROFESJONALIZMU. To dwie rozne rzeczy.

Skoro nie widzisz roznicy pomiedzy komentarzem skierowanym do Ciebie a rzekomym komentarzem do kolezanki op, to ciezko na ten temat dyskutowac.
  • Odpowiedz
Wolałbym iść do lekarza, który mowi żartobliwie cipka czy tam fujarka niż do takich z kijem w dupie co pierdoła tylko swoim "elitarnym" bełkotem.
  • Odpowiedz
  • 2
@Naxster

ale jakby jeden z drugim smieszki, uslyszeli od proktologa, że "fajny odbyt, luźny taki, ruchalbym" to nagle do smiechu by nie było

No ale padlo slowo cipka, hehehehe beka w #!$%@?

Dlaczego pacanie porównujesz dupę do narządów płciowych? Oczywiście, że jakby facet usłyszał od androloga że ma ładnego i zdrowego penisa, niczym niemowlak to by się uśmiechnął.

Ale nie, hehe, #!$%@?ę coś o odbycie i waleniu w niego bo jestem białym
  • Odpowiedz