Wpis z mikrobloga

#zwierzaczki #biedronka #truestory #takbylo

Wczoraj w biedronce jaka #inba kupowałem jakieś pierdoły... rachunek 150+ już przyszło do płacenia, pani pyta o kartę biedronka, nie mam... pyta czy zbieram punkty... nie zbieram i w tym momencie jakaś różowa #!$%@? podbiega i mówi, że ona zbiera punkty i daje swoją kartę do skasowania przy moich zakupach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powiedziałem, żeby #!$%@?ła w podskokach bo przestanę być miły to zaczęła drzeć mordę, że przeze mnie punkty się marnują.

Co tu się odjaniepawliło!? Zwierzakowe zapalenie mózgu?! #logikarozowychpaskow ##!$%@? #zalesie
  • 88
  • Odpowiedz
@Arachnofob Świeżaki nie mają nic wspólnego z tą kartą ani punktami, to tak gwoli ścisłości :) A ogólnie to wiadomo jak to jest, jak ktoś zachowuje się jak #!$%@? to ciężko wskrzesić choć odrobinę sympatii i zachować się pozytywnie xD Także niech się buja.
  • Odpowiedz
@Arachnofob ale jak punkty się marnują, skoro tam się żadnych punktów na tę kartę nie zbiera? Jedyny profit to jakieś zniżki przy kasie na wybrane produkty i więcej naklejek na swiezaki
  • Odpowiedz
@Amishia: @murdoc: ja to bym jeszcze wział te naklejki i zesrał się na nie i podtarł sobie odbyt tymi naklejkami potem bym te naklejki podarł i rzucił w tą babkę a potem bym wszystkie naklejki z tego sklepu podarł i bym #!$%@?ł z nimi na drzewo tak bym zrobił z tymi naklejkami
bo ja na złość nie robie ale nie lubie jak sie ludzie zachowują jak małpy wiadomo
  • Odpowiedz
@Arachnofob karta daje ci upust, na jeden towar większy na drugi mniejszy, nie wiem jak to wygląda. Tak więc ta babeczka zrobiłaby dobrze tylko tobie, ewentualnie chciała naklejki na swiezaki, ale to nie wynika z twojej historii. Chyba że zmyślasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz