Wpis z mikrobloga

#zwierzaczki #biedronka #truestory #takbylo

Wczoraj w biedronce jaka #inba kupowałem jakieś pierdoły... rachunek 150+ już przyszło do płacenia, pani pyta o kartę biedronka, nie mam... pyta czy zbieram punkty... nie zbieram i w tym momencie jakaś różowa #!$%@? podbiega i mówi, że ona zbiera punkty i daje swoją kartę do skasowania przy moich zakupach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powiedziałem, żeby #!$%@?ła w podskokach bo przestanę być miły to zaczęła drzeć mordę, że przeze mnie punkty się marnują.

Co tu się odjaniepawliło!? Zwierzakowe zapalenie mózgu?! #logikarozowychpaskow ##!$%@? #zalesie
  • 88
  • Odpowiedz
  • 36
@murdoc jest #!$%@?ą bo jakaś laska zachowała się jak debilka i urządziła samowolkę zamiast zapytać? No po #!$%@? xD wzięłabym te naklejki i na jej oczach podarła
  • Odpowiedz
  • 15
@Amishia no wiem że byś podarła i to NA JEJ OCZACH xDDD, w końcu NIE MA TO JAK KOMUŚ Z RANA PORZĄDNIE #!$%@?Ć xDDD od razu dzień lepszy xDDDDDD gardzę :)
  • Odpowiedz
  • 13
@Amishia xDDDDDDDDXDDDDDDXXXDXDDDDD

Daję się WYKORZYSTAĆ KARYNIE W BIEDRZE xD

Bo kiedy nie zbieram naklejek to powieniem:
1. Kazać "#!$%@?ć w podskokach" obcej
  • Odpowiedz
@Amishia: Ok, czyli za to, że "podbiega mówi, że ona zbiera punkty i daje swoją kartę" w polsce nalezy się:
1. Kazać "#!$%@?ć w podskokach" obcej kobiecie
2. Podrzeć jej te naklejki na oczach
tak? xDDDDDDDD

@patryk_t: No własnie nie chcę xD
  • Odpowiedz
@Amishia: :)

Chyba pozostaje mi współczuć, że zostały Ci wpojone takie a nie inne wartości, lub tego, że nabyłaś je w takich lub innych, zależnych od Ciebie lub nie okolicznościach. Mam nadzieję, że kiedyś poczujesz smak życia bez plucia jadem i dowalania każdej osobie, która nie wpisze się w kanon kulturalnych zachowań Amishii :)

Nie dogadamy się, dzięki za pokazanie swojego poglądu. Myślę, że tak samo cieszymy się, że jesteśmy
  • Odpowiedz