Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miejsce 28

Z pewnymi utworami jest na tyle skomplikowana kwestia że nie wiadomo czemu trafiają w ciebie. Pojawiają się, zostają na długo nawet jesli nie są arcydziełami. Ten utwór który wrzucam jest moim rasowym gilti pleszurem. Nie kojarzy mi się z nikim ale jest ze mną od lat ¯\_(ツ)_/¯ jest 2010 rok a ja wchodze w dziki okres nastoletni gdy wszystko wokół wariuje tak jak hormony. I spotykasz jedną czy drugą jest fajnie i się wszystko psuje. Ale po pewnym czasie słuchasz tych kawałków bo tate włączył radio w drodze do babci. I nawet ci się podoba ale nie powiesz by podgłośnił bo siara. Przecież słuchasz tak bardzo ambitnego grunge ;v Lata mijają, spotykasz ludzi imprezujecie razem i spotykasz innych co tez to słyszeli. Hamulce puszczają, potrafisz się doskonale bawić i znasz cały tekst. I tak jest z tym moim dziwnym gilti pleszurem bo teledysk jest całkiem ambitny i fajnie przedstawia historię bohaterki, nawet rozumiem jej uczucia i ból. Sam tekst nie porywa, za to porywa cudowny głos Sophie, bo ją bardzo lubię. Potrafię sobie go posłuchać każdego dnia gdy siądzie w głowie. Tak jak np dzisiaj.

I nadchodzi ten czas gdy ,,wychodzisz z szafy'' i mówisz wprost-to jest zajebiste i koniec. Bo ten utwór jest, taka jak wiele innych. Fajnie ze dobrnąłem w swoim życiu do takiego momentu by nie wstydzić się niczego czego słuchałem. Bo tego się nie wstydzę, nie ma czego. Kawałek jest super i koniec. NO SHAME

Junior Caldera feat. Sophie Ellis Bextor - Can't fight this feeling

#muzyka #zimniokpoleca #true30
A.....h - Dzisiaj miejsce 28

Z pewnymi utworami jest na tyle skomplikowana kwestia...
  • 50
@Apollo_Vermouth: O matko, jaki to jest bangier, nawet o tych 7-8 latach.

Apropos ostatniego akapitu, warto zwrócić uwag na jeszcze inną rzecz. Niezwykle łatwo przychodzi rzeszy osób krytykowanie zjawiska, jakim jest ten zgniły "komercyjny" pop. Bo kiedyś to były piosenki, bo teraz to tylko Autotune, zero umiejętności, dziewczę to ma tylko niezły tyłek, umiejętności zero a cycki sztuczne.

Jasne, wiele radiowych "hitów" to tak naprawdę bardzo przeciętne, jeśli wręcz nie słabe,
@Apollo_Vermouth: :D ale jakby nie patrzeć, nie da się znać mało Rihanny chyba że się żyło pod kamieniem przez ostatnie 10 lat :pp
Na szczęście gdzieś już się zaciera ta straszliwa awersja do części nowoczesnego popu, chociaż mam wrażenie, że ludzie zawsze doceniają coś dopiero po kilku latach, potem narzekając znowu na nowe (pamiętam zrzędzenie na forach muzyczna "ten straszliwy pop" Nelly Furtado w ~2008, a teraz ta płyta jest uważana
@Constantine: ja tam zawsze lubiłem Nelly, juz od 2004 i kawałka do Euro :v
@user48736353001: pisz pisz, z chęcią przeczytam :3 A co do tego co opisujesz to sama racja. Ludzie pracujacy w radu nie sa głupi i wiedzą ze musza puszczać czasem shit i jednak z tym blokiem czasami walczą. Co jest fajnym znakiem. Jednak nie jest tez tak źle, zalezy jakie radio i jaki prowadzacy (inb4 wychowani na
A.....h - @Constantine: ja tam zawsze lubiłem Nelly, juz od 2004 i kawałka do Euro :v...