Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bambaleon: chyba nie ma słabych bezlusterkowców. kiedyś byłem tylko za sony alfą ale z tego co wiem to chyba nie było jakiegoś modelu który by był wybtnie nieudane. oczywiście mówię o tych które są teraz na rynku i są marki która ma też znane highendowe modele. nie znam np zadnego bezlusterkowca panasonica. jednak teraz najbardziej się właśnie liczą olympus i sony ale i fuji i canon będą też spoko. oczywiście im
@bambaleon: A co chcesz fotografować? Ten Olympus to Micro 4/3 czyli ogniskowa obiektywu x2 a co za tym idzie nieosiągalne bardzo szerokie ujęcia architektury i krajobrazów. Polecam Sony A5000, ja mam A6000 i jestem mega zadowolony.
@qkamil: LX100 jest średni do zdjęć (przez małą rozdzielczość, której nawet jasny obiektyw nie rekompensuje), za to do filmów jest super (4k). Ogólnie to w tych pieniądzach szukałbym sony a6000 z kitem, do 2k nie ma nic lepszego (olympus ma mniejszą i gorszą matrycę, fujifilm x -t10 to drogie obiektywy, a a5100 nie ma wizjera (a bez tego ciężko będzie rozwinąć się fotograficznie). Ewentualnie jest jeszcze sony rx100m3, mieści się w