Wpis z mikrobloga

Ventura zachował twarz i zrezygnował z prowadzenia reprezentacji Włoch zanim został #!$%@?. Kilka scenek z wczorajszego meczu:

Całe San Siro wygwizduje hymn Szwecji. Jeden koleś jak zwykle pokazał klasę

De Rossi po otrzymaniu informacji że ma się rozgrzewać bo zaraz wejdzie na boisko: "Przegrywamy, czemu on #!$%@? nie wpuści napastnika!?"

Kibice Szwecji śpiewają włoskim "Always look on the bright side of life"

Buffon płacze w pomeczowym wywiadzie dla RAI

Nagranie ze szwedzkiego Eurosportu z ostatniego gwizdka, polecam, ciary :)

Włoskie gazety spekulują że kadrę ma objąć Ancelotti, czyli na lepsze czasy włoskiej piłki jeszcze poczekamy...

#pilkanozna
Minieri - Ventura zachował twarz i zrezygnował z prowadzenia reprezentacji Włoch zani...

źródło: comment_0h7e9WJyTRg5UJidYczN42i3M2jUjNVj.jpg

Pobierz
  • 34
@Minieri: Ech cholera... Te obrazki płaczącego Buffona będą dla mnie, na równi z Zidanem idącym do szatni po czerwonej kartce w finale MŚ 2006, scenami jak z najgorzej wyreżyserowanego filmu. To nie jest sposób w jaki TACY piłkarze powinni się żegnać z reprezentacją i karierą. Wiem, że Zidane był sam sobie winny, a Buffon cierpi za słabą drużynę, ale po prostu moje poczucie sprawiedliwości kłóci się zarówno z jedną, jak i
@Minieri: No tak, ale jednak - ileż więcej "wpickości" byłoby gdyby Buffon żegnał się z karierą na MŚ, a Zidane w ostatnim meczu kariery może nawet podniósł po raz kolejny puchar za Mistrzostwo Świata, bo kto wie jak ten finał potoczyłby się wtedy. W ogóle tak samo przykro mi było po ostatnim finale LM. Wiem, że nagrody sportowe nie są za bycie "fajnym gościem", ale jak widzisz takie Buffona klaszczącego w
@Minieri: ja tam Venture szanuję za Torino i Glika, a że z kadra nie poszło to trudno, mi jako kibica włoskiej piłki troche będzie ich brakowało, ale za Polska nikt we Włoszech raczej nie płakal po 2 ostatnich eliminacjach mś.
@koziol87: @Minieri: Gwizdali, ponieważ nikt nie miał wątpliwości, że rewanżowe spotkanie miało być zemstą Włochów za wydarzenia z Euro 2004, kiedy to remis Szwedów z Danią (2:2) oznaczał dla Italii pożegnanie się z turniejem (w fazie grupowej). We Włoszech było jasne, że wynik tamtego meczu nie miał nic wspólnego z przestrzeganiem zasad fair-play. Natomiast Buffon to jest człowiek, piłkarz insytutucja. Szacunek!