Wpis z mikrobloga

@DoomsDayHellno: czemu odrzucasz planszówki a jako odpowiedź dajesz warcaby?
skoro ma ich tyle to pewnie lubi, ja bym się zastanowił nad dwiema najlepszymi jeśli ich nie ma: scrabble (bardzo rozwijająca zasoby języka i kompetytywna gra) i Carcassonne z kilkoma dodatkami (najlepsza strategiczna gra ucząca zaradności podstępu cwaniactwa i gospodarności zasobami) którą każdy gówniak grający w planszówki uwielbia (ale nie jest łatwa, nie wiem czy odpowiednia dla siedmiolatki)
@DoomsDayHellno: do Carcassonne też trzeba więcej niż 1 osoby, najfajniej się gra moim zdaniem w 3, ale rywalizacja jest nieporównywalna z innymi grami, szczególnie że można się zmawiać na innych graczy a potem podstawiać sojusznikom świnie (dosłownie lub w przenośni ;D). Naprawdę fajna gra.
Dostałem kiedyś demo od pana prowadzącego sklep z planszówkami (tak, wersję demo gry planszowej) zagrałem ze znajomymi parę razy i po tygodniu kupiliśmy już pełną wersję.
Z
@DoomsDayHellno: hm, czy kindle dla 7 latki to dobry pomysł? może ideowo... ja bym na pewno chciał, ale ja jak bym pomyślał, że mam jakby tablet ale tylko do czytania w wieku 7 lat to bym się popłakał XD
jeśli lubi planszówki a szukasz czegoś single player to może jubilatka polubi też łamigłówki: https://www.rebel.pl/category.php/1,1572/Cast.html ładnie wykonane i dziwnie satysfakcjonujące (ale nie wiem jak bardzo frustrujące dla osoby w takim wieku, o
@bizonsky: te łamigłówki też nie głupie
nie będzie płakać, że nie tablet bo tablet ma. Nieużywany leżał jakiś w domu, to sobie odpalała na nim jakieś rzeczy. Ale perspektywa, że trzeba to często ładować i gry się zacinają nie jest zbyt extra, dlatego tablet znowu leży gdzieś w kącie. ;)