Wpis z mikrobloga

EA jest autorem najbardziej zminusowanego komentarza w historii reddita. Prawie 100 000 minusów.

Jest to odpowiedź na wpis użytkownika na temat tego, że postać Vadera w najnowszym Battlefroncie jest zablokowana. W innym wpisie, ktoś pisał, że trzeba grać minimum 40 h, żeby odblokować niektóre postaci. No chyba, że skorzysta się z mikrontransakcji ;]

https://www.reddit.com/r/StarWarsBattlefront/comments/7cff0b/seriously_i_paid_80_to_have_vader_locked/dppum98/?sh=95a2e792&st=J9XR8OCX

#gry #ea #starwars #battlefront #battlefront2 #ps4 #xboxone #reddit
  • 46
@frugo90: Ludzie zagłosowali na EA jako najgorszą korporację w USA, 2x pod rząd, jeśli dobrze pamiętam.

Ludzie dalej kupują ich produkty.

I nadal narzekają...

Brak profitu.

A jeszcze ktoś im dał 7x Reddit Gold za ten komentarz, pewnie sami sobie :D

Ciekawi mnie w takim razie skoro hejt na mikrotransakcje jest tak wielki, czemu więc firmy czerpią z tego niebotyczne zyski?


Hejtują zaangażowany gracze, większość po prostu gra i niektórzy z
@frugo90: @kubulek: Nie interesuje mnie Battlefront więc nie znam sytuacji dokładnie, ale odblokowywanie silniejszych postaci, umiejętności, czy wyposażenia wraz z postępem to nie jest jakiś współczesny wymysł, zwłaszcza w grach multiplayer. Zrozumiałbym, gdyby dali zaporową dla wielu wartość 100-200 godzin z sugestią, że możesz grać tyle, aż ci się znudzi i wtedy dostaniesz Vadera albo możesz zapłacić. Ale 40 godzin wydaje mi się czasem w sam raz na poznanie mechaniki
@Bolszoj Wydaje mi się, że w grze nastawionej na multi powinieneś mieć wszystko od razu, bo zapłaciłeś za to 250+ zł.

Jakby to był model f2p to bym rozumiał.

Sam mam w dupie Battlefronta i resztę gier od EA. Ja nawet nie nie gram w gry multiplayerowe.
Po prostu wkurza mnie to w jakim kierunku idzie ta branża.
@Bolszoj: To teraz pomyśl, że przez 40 godzin nie możesz wydać na zadna skrzynke ani ulepszenie bo chcesz sobie pograc Vaderem. Potem kolejne 40 albo wiecej na kolejnego bohatera i pewnie na kolejnych dwóch. Nie zapominaj, że w tym czasie nie możesz wydać kredytów na nic innego bo czas grindu bohatera sie wydłuży. Więc biegasz sobie "gołym" zolnierzem z podstawową bronią bez ulepszeń farmiac i zostając zabijanym przez graczy którzy włożyli
@Pasciba Dla mnie powoli robi się to chore. Ja sam w życiu kupiłem tylko 2 dodatki do diablo 3. Nie wyobrażam sobie by kupić grę za 200zl i wydać jeszcze dodatkowo drugie tyle. Ale jak ktoś lubi być dymany...