Wpis z mikrobloga

EA jest autorem najbardziej zminusowanego komentarza w historii reddita. Prawie 100 000 minusów.

Jest to odpowiedź na wpis użytkownika na temat tego, że postać Vadera w najnowszym Battlefroncie jest zablokowana. W innym wpisie, ktoś pisał, że trzeba grać minimum 40 h, żeby odblokować niektóre postaci. No chyba, że skorzysta się z mikrontransakcji ;]

https://www.reddit.com/r/StarWarsBattlefront/comments/7cff0b/seriously_i_paid_80_to_have_vader_locked/dppum98/?sh=95a2e792&st=J9XR8OCX

#gry #ea #starwars #battlefront #battlefront2 #ps4 #xboxone #reddit
  • 46
  • Odpowiedz
@Bolszoj: Dokładnie. Odblokowanie działek czy dodatków do pojazdów w Battlefieldach też wciągało dziesiątki godzin lub można to było przyspieszyć odpłatnie i nikt aż takiego bólu dupy nie miał. Gracze to chyba najwięksi idioci ze wszystkich grup społecznych - lamentują najwięcej, a jednak wydawcom wciąż opłaca się stosować takie mechanizmy.

Poza tym jest coś naprawdę nie tak, jeśli wg ludzi nagroda złotej kupy należy się jakiemuś wydawcy, bo ten tworzy nie takie
  • Odpowiedz
@Tarec: Porównanie gripa do broni do głównego grywalnego bohatera w grze. Brawo. Poza tym w bf nie awansowales kupujac skrzynki tylko normalnie dostajac exp. Mam wrażenie, że nawet nie grales w nowego battlefronta
  • Odpowiedz
@Sqn121: model battlefielda / CoD (tam są te DLC bronie ze skrzynek co prawda) jest jeszcze do przezycia. Ale to co tutaj chłopaki zrobiły to mistrzostwo xD To już wole kupić tego season passa za 120 zł i meić full gre xD btw. podobno postacie z DLC mają być droższe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
@Nikic21: Wiem, dla mnie to też jest chore, że gdy kupisz grę musisz wydawać sporo pieniędzy, albo tracić sporo czasu. Jednak widocznie są ludzie którzy są w stanie zapłacić za "dodatkowe" zawartości, inaczej nie byłoby żadnych mikrotransakcji.
  • Odpowiedz
Porównanie gripa do broni do głównego grywalnego bohatera w grze


@Sqn121: Niczego takiego nie napisałem, więc łaskawie nie zmyślaj. Napisałem wyraźnie o działkach i dodatkach do pojazdów - pociski samonaprowadzające, noktowizja, zakłócacze sygnałów namierzających - wszystkie miały gigantyczny wpływ na przewagę w rozgrywce, wymagały masy czasu, a dało się je odblokować szybciej płacąc realnymi pieniędzmi.
  • Odpowiedz
@Tarec: ale rozumiesz, że w bf dostawałes to np za progresowanie w grze (exp) a w battlefroncie musisz trafic to w skrzync ? Zreszta to z dupy porównanie bo mogłeś korzystać z tych pojazdów a nie grac kilkanaście godzin żeby móc polatać helikopterem. A z tym gripem myślałem, że chodzi o broń a nie pojazdy, wybacz;) za dużo #wykopjointclub hehe
  • Odpowiedz
@D_Train: wydaje mi się, że dopiero w ostatnim czasie firmy #!$%@?ły dużo lootbox'ów (nowy AC, Need for Speed, South park, Shadow of War, etc.) i ludzie są na to mocno #!$%@?. Mam nadzieję, że wystarczająco ludzi nie będzie kupowało pełnych gier z mikrotransakcjami i okaże się, że jednak średnio się to opłaca
  • Odpowiedz
Kiedy widziałem premierę i "dodatki" do BF'a 3 to już wiedziałem żeby opuścić ten statek (zwany EA), który rychle obierał kurs na dno.

Lecz wtedy nawet nie przypuszczałem że to właśnie kapitan tego statku, własnoręcznie #!$%@? dziurę w pokładzie.
A teraz wmawia pasażerom że jest to atrakcja turystyczna i mogą wracać do picia filiżanki kawy z gównem.

Co najgorsze....jest duża część pasażerów co w to dalej wierzy...
  • Odpowiedz
@frugo90: EA to moloch nie do ruszenia no chyba ze przez chiny. A co do battlefronta to mnie to nawet nie dziwi ze robia takie kwiatki. Skoro sie czlowiek godzi na to kupujac co wieksze paczki gier z dlc to powstaja potem pomysly jak poblokowane postacie.
  • Odpowiedz