Wpis z mikrobloga

Istnieje jakiś powód dlaczego aplikacja HBO GO jest tak strasznie #!$%@?? Wolne czasy ładowania i odpowiedzi, pasek na dole, który znika po 20 sekundach (zazwyczaj zasłaniając napisy), bufrowanie (po zmianie języka), które trwa wieki, brak możliwości stałego ustawienia domyślnego języka i napisów. Zazwyczaj oglądam na telewizorze, ale i na laptopie nie jest idealnie. Co drugi post na ich facebookowej tablicy gości to narzekania. Sam rok temu, gdy wykupiłem usługę, napisałem do ich BOK myśląc, że to może chwilowy problem, odpisali jakąś standardową formułkę. 2017 rok, bardzo silna konkurencja w postaci Neflixa i coraz bardziej rozpychający się Showmax, a w HBO aplikacja niczym z 2005 roku. Po prostu nie rozumiem, jak można, będąc rozpoznawalną i globalną marką, mając masę świetnych treści tak sobie strzelać w stopę. 15 minut próbowałem włączyć polskie napisy w drugim odcinku O.J.: Made in America - ni #!$%@? (na tv), na telefonie za to działa, więc muszę klonować obraz z telefonu na apple tv i w ten sposób mogę oglądać na ekranie telewizora. xD
Nie widzę żadnego sensu przedłużania umowy, a zaraz się kończy, skoro na torrentach wszystko jest zdecydowanie mniej problematyczne.

#seriale #hbogo #hbo #gorzkiezale
  • 2
Czy ktoś z Mirków wie dlaczego hbo go nie wyświetla obrazu na monitorze podłączonym do iPada przez przejściówkę lighting - vga ? Youtube np działa #ipad #ios