Wpis z mikrobloga

DO WSZYSTKICH FARMERÓW!

Blocky Farm od teraz w pełni obsługuje bezramkowy iPhone X, dzięki czemu została wczoraj wyróżniona w kategorii Great on iPhone X na terenie całego USA! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Cieszymy się bardzo! Niemal 200 000 pobrań i średnia 4.7 z 6000 ocen w 2 tygodnie od premiery, a tu jeszcze takie wyróżnienie!

Dziękujemy @Rabusek za pomoc przy testach gry na iPhoneX. Bardzo polecamy innym developerom! :)

Jednocześnie dziękujemy wszystkim za wsparcie, pomoc w promowaniu i dobre słowo. Jest nam szalenie miło, że gra została tak ciepło przyjęta, co jest świetną motywacją do dalszych działań!



#gamedevordie #gry #chwalesie #gamedev #ios #apple
Pobierz sortris - DO WSZYSTKICH FARMERÓW!

Blocky Farm od teraz w pełni obsługuje bezramkow...
źródło: comment_mo7IIWUrTHDqHR1Su7ESQFpfBJo8i72U.jpg
  • 62
@Szyn44: czad! Chętnie przyjmiemy feedback od byłego gracza HayDay, będzie to dla nas bardzo cenna informacja. Jeśli osiągniesz 15-20 poziom, będzie to wystarczające, aby w pełni ocenić walory Blocky Farm :)

@saltacme: oficjalnie nie ma, ale fajnie by było! Najwięcej grają chyba @diagnoza @mles @Limonene zajrzyj też pod tag #blockyfarm

@LubieKiedy: dopiero od wczoraj jesteśmy w tej kategorii, więc takich statystyk jeszcze nie mamy, ale podzielimy się na pewno
@sortris: ja nadal jestem trochę obrażona na was że mi się tak progres skasował ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż teraz po trzech dniach gry jestem wyżej niż w poprzedniej po czterech ale i tak :P