Wpis z mikrobloga

DO WSZYSTKICH FARMERÓW!

Blocky Farm od teraz w pełni obsługuje bezramkowy iPhone X, dzięki czemu została wczoraj wyróżniona w kategorii Great on iPhone X na terenie całego USA! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Cieszymy się bardzo! Niemal 200 000 pobrań i średnia 4.7 z 6000 ocen w 2 tygodnie od premiery, a tu jeszcze takie wyróżnienie!

Dziękujemy @Rabusek za pomoc przy testach gry na iPhoneX. Bardzo polecamy innym developerom! :)

Jednocześnie dziękujemy wszystkim za wsparcie, pomoc w promowaniu i dobre słowo. Jest nam szalenie miło, że gra została tak ciepło przyjęta, co jest świetną motywacją do dalszych działań!



#gamedevordie #gry #chwalesie #gamedev #ios #apple
sortris - DO WSZYSTKICH FARMERÓW!

Blocky Farm od teraz w pełni obsługuje bezramkow...

źródło: comment_mo7IIWUrTHDqHR1Su7ESQFpfBJo8i72U.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sortris: Gratki! Grałem w wersji testowej do ok 20lvl i usunąłem z tel wszystkie aplikacje zabierające dużo czasu. No cóż, Wasza gra znalazła sie na tej liście. Szacuneczek za wyróżnienie i trzymam kciuki!
  • Odpowiedz
@sortris: kiedy dostaje osiągniecie i zanim zniknie komunikat klikam na dom żeby sprawdzić osiągniecie to gra się crashuje - już trzy razy tak było i gra się wyłącza a potem pojawiają się dwa stany zapisu (iPhone 6s iOS 10.3.3)
  • Odpowiedz
@sortris: Ale blagam Was ogarnijcie marketplace, bo mam mnostwo golda, a nie moge nawet wydac, bo co chwile widze tylko wheat na sprzedaz, a oferty sie odswiezaja ze 2 razy dziennie. Jak cos ciekawego wyhacze, juz sprzedane :/
  • Odpowiedz
@kamila-rodowicz: 4 stówki? :D whaaaat? Co do sklepu, to ciągle go poprawiamy. W teorii powinien się odświeżać co 5 minut. Ostatnio daliśmy poprawkę, że bardziej miesza oferty, aby można było trafić narzędzia i inne produkty. Sytuacja jest rozwojowa i dzięki za sugestie :)

  • Odpowiedz
@sortris: Przesadzilam, wlasnie sprawdzilam i dokladnie 320 :P Faktycznie, miesza lepiej oferty, ale nie odswieza mi sie sklep prawie w ogole, prosze zerknijcie jeszcze raz. Byl taki dzien (zaraz po patchu), ze faktycznie odswiezaly mi sie czesto oferty, ale teraz przestaly. Dzieki.
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: właśnie przetestowałem kilkukrotnie przypadek z otrzymaniem osiągnięcia i kliknięcia w tym czasie na domek - wszystko działa ok. Czy jesteś pewny, że ten błąd wystąpił po aktualizacji? Na jakim urządzeniu grasz?
  • Odpowiedz