Wpis z mikrobloga

Dzisiaj spłaciłem ostatnią ratę z prawie 400 tys zł zadłużenia w które wpakował mnie mój ukochany tatuś psychopata. Straciłem 8 lat życia przez tego człowieka (,)

#gorzkiezale #feels
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smookie: piękne XD

co oni k---ą myślą, że w odpowiedzi dostaną jakiś tajny sposób, czy złota radę, którą jutro wcielą w życie i przestaną być biedakami?
  • Odpowiedz
400 tysięcy w 8 lat, powiedz jak ?


@Shmit: Wyjechałem do Londynu i zarabiałem 30k miesięcznie (programista). Tak naprawdę te 400 tys to spłaciłem w 3 lata. Wcześniej było przygotowanie do wyjazdu - nauka języka, zdobywanie doświadczenia w Polsce, odkładanie kasy na wyjazd.
  • Odpowiedz
  • 25
Kontaktu nie utrzymuję. Przebalował na żonę młodszą o 25 lat.

Do pełni dramatu brakuje żeby ta młodsza o 25 lat żona była Twoja byłą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@p_i_m_p_e_k
  • Odpowiedz
jak się nauczyć programować żeby zarabiać dobre pieniądze ? Nic nie umiem raczej w tej chwili


@Shmit: Trzeba to lubić. To nie takie proste. To tak jak z matematyką. Niektórzy są w stanie to zrozumieć a niektórzy nie.
  • Odpowiedz
@p_i_m_p_e_k: O k-----s, współczuje Ci, i to bardzo. Ale patrząc na to jak szybko to spłaciłeś, to teraz powinno Cię czekać super życie kumplu. Kase niezłą ciągniesz, chociaż najgorzej zawieźć się na rodzinie (,)
  • Odpowiedz
Kase niezłą ciągniesz, chociaż najgorzej zawieźć się na rodzinie (,)


@realbs: Ojciec był jedyną osobą z rodziny na której się zawiodłem. Inni mi pomagali jak mogli.
  • Odpowiedz
@p_i_m_p_e_k: Może to czcze gadki, ale "dzięki" tej historii wyrobiłeś sobie umiejętności i zawód, na którym szybko możesz zbić dużą kasę. Pewnie znacznie większą, niż na gównofirmie.
  • Odpowiedz