Wpis z mikrobloga

Dzisiaj spłaciłem ostatnią ratę z prawie 400 tys zł zadłużenia w które wpakował mnie mój ukochany tatuś psychopata. Straciłem 8 lat życia przez tego człowieka (,)

#gorzkiezale #feels
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p_i_m_p_e_k: 30k zarabiasz miesięcznie.
Na pewno pomógł ci fakt że dług był w złotówkach a nie funtach :) czyli mniej więcej 8-9 tysięcy funtów zarabiasz tak? to jest średnia pensja programisty na wyspach?
  • Odpowiedz
Jak wygląda teraz sprawa z pracą programisty na wyspach po brexicie? Można jeszcze emigrować? Na jakiej stronie szukać ofert pracy?


@siteman: Kup brytyjską kartę SIM na ebay i wrzuć CV na jobsite. Zobaczysz jaki będziesz miał odzew. Jak szukałem pracy przed Brexitem to dostawałem 20-30 telefonów dziennie od rekruterów. Mój znajomy szukał po i już nie było tak łatwo.
  • Odpowiedz
30k zarabiasz miesięcznie.

Na pewno pomógł ci fakt że dług był w złotówkach a nie funtach :) czyli mniej więcej 8-9 tysięcy funtów zarabiasz tak? to jest średnia pensja programisty na wyspach?


@tehSpirit: Zarabiałem trochę ponad 6k. To jest średnia pensja programisty-kontraktora.
  • Odpowiedz
Może to czcze gadki, ale "dzięki" tej historii wyrobiłeś sobie umiejętności i zawód, na którym szybko możesz zbić dużą kasę. Pewnie znacznie większą, niż na gównofirmie.


@bolo1: Tak, gdyby nie ten dług nigdy bym nie wyjechał za granicę i bym pewnie teraz pracował w polskiej firmie za 7k miesięcznie.
  • Odpowiedz