Wpis z mikrobloga

@Trannitis: Dlatego odrzucasz, bo nie wiesz co tam jest, ale raczje przypuszczasz istnieje długów niż milionów w złocie.

Inna rzecz - na to masz chyba pół roku od dowiedzenia się o byciu spadkobiercą, więc czasu na wywiedzenie się co tam masz dziedziczysz jest aż nadto.
  • Odpowiedz
Dzisiaj spłaciłem ostatnią ratę z prawie 400 tys zł zadłużenia w które wpakował mnie mój ukochany tatuś psychopata. Straciłem 8 lat życia przez tego człowieka (,)


@p_i_m_p_e_k: Jesteś wielki, wygrałeś. A staremu możesz ode mnie splunąć w twarz XD
  • Odpowiedz
teraz to już nie powinny być gorzkie żale ! teraz właśnie zaczynasz żyć :D


@kimoz: W wieku 36 lat (,)

Najbardziej boli mnie to że przez te długi nie ułożyłem sobie życia i nie mam rodziny.
  • Odpowiedz
@p_i_m_p_e_k: Ale masz zajebiste perspektywy by za tę dobrą kasę i za umiejętnosci zyc jak król. Zresztą wczesniej jak miales 20k funtów na wlasne wydatki to tez biedy nie bylo. Glowa do gory. I nie wracaj z Londynu, szkoda by było.
  • Odpowiedz
O #!$%@?, ale ci się trafił, no to niezły przypał, oboje w takim razie powinni siedzieć w więzieniu.


@neoandrew: W Polsce to niemożliwe. Prawo jest tak skonstrułowane ze ciężko takich ludzi posadzić.
  • Odpowiedz
W wieku 36 lat (,)

Najbardziej boli mnie to że przez te długi nie ułożyłem sobie życia i nie mam rodziny.


@p_i_m_p_e_k: toż jesteś w kwiecie wieku dla faceta, zapytaj fojera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja miałem podobnie. W wieku 18 lat założyłem firmę, którą prowadził ojciec. Długi (na szczęście większość już spłacona) i smród ciągną się do dzisiaj.
  • Odpowiedz