Wpis z mikrobloga

@michal-pokichal: Jest, ale to jest celowy zabieg, wybranie jakichś konkretnych przypadków, pewne skrajności. Ja też nie mówię, że tak jest wszędzie ale bywają firmy w których sceny mogłyby być jeszcze bardziej dramatyczne. Sam bym się na dzień dzisiejszy nie zatrudnił tam gdzie pracowałem, ale dla kierowcy z krótkim stażem mieszkającego w takim a nie innym regionie wielkiego wyboru nie było.

@dzek: Jako ciekawostkę opowiem Ci wypadek który miał
  • Odpowiedz
Zajebista produkcja a p---y w rurkach 15k moga jedynie pomarzyć o takiej pracy. Nawiasem mówiąc malkontentom c--j w dupę.
  • Odpowiedz
@mechaos: Przy produkcji spotu pracował mój dobry ziomek, zresztą nasz wykopowicz. Niemniej jednak pisanie że to najtrudniejsza branża świata i ogólne przesłanie że mamy być wdzięczni kierowcom siodeł za wszystko to grube nadużycie :P
  • Odpowiedz
@mechaos: Pracowaleś kiedyś jako kierowca? Sam wiem jak to jest mój tata jest kierowcą. Co ty byś zrobił gdybyś widział się z rodziną raz na miesiąc? Co byś zrobił gdybyś musiał ładować 40 ton na j-----m paleciaku? Co byś zrobił gdyby jakiś debil z osobówki ci zajechał? Sie pytam debilu. Masz ty rozum i godność człowieka. No chyba k---a nie. Gdyby nie oni debilu k---a byś głodował i chodził byś
  • Odpowiedz