Wpis z mikrobloga

@Qfarcowy: Co Ciebie obchodzi załadunek rozładunek, masz płacone dniówkę, jeżeli nie chcą rozładować zgłaszasz sprawę do spedytora i tyle, parkingi w niebezpiecznych Państwach tylko strzeżone.Wymiana kół? Naprawa "silnika" ... Proszę Cię, kierowca co najwyżej może dolać olej i wymienić żarówkę.
  • Odpowiedz
@petersen06: Ale przecież ja to bardzo dobrze wiem, ot potwierdziłem że tak to wygląda, ludzie! o_O

jeżeli nie chcą rozładować zgłaszasz sprawę do spedytora i tyle


No i tak robiłem, ale byłem traktowany wiele razy jako ktoś gorszy i tylko o tym chciałem
  • Odpowiedz
3) kolezka podczas testu losia na dziecku pod koniec filmu robi karygodny blad, mianowicie kreci kierownica w kolko. Wciskasz hamy, obie rece zaciskasz na kierownicy i robisz pol obrotu do skrzyzowania rak. Zadnego manewrowania jak sterem okretowym - nic to nie daje, a nie wyprowadzisz samochodu na droge.


@peszmerd: Pozwolę sobie zapytać - jeździłeś ciężarówką kiedyś?
Bo tam układ kierowniczy jest zaprojektowany inaczej, ma inne przełożenie i pół obrotu kierownicą
  • Odpowiedz
@mechaos: Standardowo, najwięcej do powiedzenia mają Ci co w dupie byli i g---o widzieli.

Nie twierdzę, że każda robota jako kierowca ciężarówki jest skrajnie ciężka, ale przez swoje pół roku pracy w dziadtransie z braku alternatyw i niewypłacalności szefa robić musiałem.

Ostre hamowania? Norma. Zajechanie mi drogi przez zdezelowanego passata skończyło się zwrotem 22 ton piwa. Efekt? Poleciała połowa wypłaty. Pracuj 15 godzin dziennie z czego nieraz połowę fizycznie za darmo przez dwa
  • Odpowiedz
@michal-pokichal: Tak, co tydzień była gadka "jeszcze tydzień, jeszcze tydzień". Ostatecznie między innymi z tego powodu się zwolniłem. Niby kasy nie miał ale np. w czerwcu wypłacał kasę z kwietnia. Ogólnie bardzo lubił uzależniać od siebie kierowców. Miał alimenciarza, gościa z bezrobotną żoną i trójką dzieci, chłopaka który zadłużył się u niego na kilkanaście tysięcy. Kiedy się u niego zatrudniałem nie miałem o tym pojęcia.
  • Odpowiedz