Wpis z mikrobloga

Moja pierwsza praca po przekroczeniu pełnoletności to była właśnie praca jako dostawca pizzy ;) Dostawałem 6 zł/godzinę ale nawet lubiłem tę pracę. Najgorzej jak nie było ruchu bo wtedy musiałem zajmować się innymi rzeczami, jak pomoc w kuchni albo w zmywaniu ;(
no i do tego wlasnie prowadzi ta #!$%@? patola z placami minimalnymi. moze i ktos by przyjal sobie te oferte i bylby zadowolony, ALE NIE. LEWAKI WIEDZA LEPIEJ CO SIE OPLACA XD i teraz jakies janusze beda typa bluzgac ze HURR DURR LAMANIE PRAWA


@heheszkitroche: Aż taki bezużyteczny jesteś, że nikt nie zatrudni ciebie powyżej minimalnej 9,5zł/h i tylko za miskę ryżu masz szansę znaleźć zatrudnienie? Smutny jest los kuca (
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@heheszkitroche: To może zamiast się masturbować godzinami pod filmami z korwinem czas przeznaczyć ten czas na coś konstruktywnego? Nie będziesz musiał płakać w komciach, że przez minimalną w wysokości 9,5zł/h netto nie możesz znaleźć pracy za miskę ryżu xD A jak się nie podoba, to zawsze zostaje emigracja do Somalii xD
@Kotel_: nie dają umowy?? ano można pewno


@FishyGuy: W (jeszcze) mojej bardzo dużej o bardzo poważnej nazwie firmie podstawowy pracownik dostaje umowę zlecenie. W niej ma teoretycznie 13 zł brutto/h. Może też zarobić więcej jak ma wyniki, ale jest jeden i to zasadniczy haczyk. KARY UMOWNE. Takie za pierdoły, lub niewykonanie zawyżonych progów i taka osoba może nawet 13 zł brutto nie zarobić (stawka płacy minimalnej), a 8 zł brutto,