Wpis z mikrobloga

No to kolejny raz poziom osiągnięty. Na plus, że ludzie coraz więcej widzą.
W komentarzu reszta; na czerwono zaznaczyłem jak "pracodawca" bluzga domniemaną poprzednią pracownicę. Brak słów.
Szkoda, że nie wiadomo o jaki lokal chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patologiazewsi #januszebiznesu #niewiemjaktotagowac #trojmiasto
FishyGuy - No to kolejny raz poziom osiągnięty. Na plus, że ludzie coraz więcej widzą...

źródło: comment_GxEXws4Sv9hsKyquEbDCbunuXxIx8Gcz.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minimalna to 2100 zł brutto, a to taka praca, że z tipów można zarobić dużo więcej


@apek: Gówno się zarabia z tipów ;P W dobrym dniu 10-20zł może wyciągniesz. Czasem praktycznie nic. Od kiedy powchodziło pyszne.pl, pizzaportale itp, 90% ludzi płaci przez neta i nie daje żadnego tipa.
  • Odpowiedz
@Shaki ja jeździłem miesiąc czasu rok temu za 7.50 na godzinę XDD Maksymalny napiwek to 10 zł, większość ludzi miała odliczona kasę albo już dawała te 1 zł napiwku bo nie chciała reszty czy coś. Praca dostawcy pizzy to shit, jeździsz #!$%@? samochodami często bez przeglądu a czasami nawet bez dokumentów, po dostawie #!$%@? pomagając w kuchni, robisz zakupy do pizzerii i w #!$%@? innych rzeczy. Nigdy #!$%@? więcej
  • Odpowiedz
jak oni obchodzą płacę minimalną 13zł/h? Można to gdzieś zgłosić?


@Kotel_: dostajesz umowę na 13zl/h i wykaz godzin do podpisania in blanco, jak będzie kontrola to akurat przecież jesteś w pracy jeden z twoich trzech dni w miesiącu
ale 8zl/h to nie problem, jak wozilem to też w papierach bylo 13zl/h, dostawalem 8+kilometrówkę+tipy i wychodzilo srednio 15-19zl/h do ręki po odliczeniu paliwa, tylko że robota męcząca i wlasny samochód się
  • Odpowiedz
@apek: nie w tym przypadku.

Przez 2 lata pracowałem jako dostawca pizzy na "warunkach zbliżonych do tych z wpisu" i w praktyce wygląda to, że jeździsz po wiochach, gdzie luksusem jest numer domu umieszczony w widocznym miejscu. W takich miejscowościach ludzie często przy wydawaniu reszty czekają na tzw. miedź. Lepiej bywa w miastach powiatowych lub tych graniczących z tzw. dużymi miastami. Może raz (na 2 lata!) napiwki dzienne zrównały mi
  • Odpowiedz
@FishyGuy: Auto własne, ale na paliwko to już na fakturkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Zawsze daję tipy. Chyba, że naprawdę poczuję chamstwo czy frajera, który się nie stara. Zazwyczaj ten co popiernicza z tą pizzą jest najmniej winny. Ale tak się u nas interesy prowadzi.
  • Odpowiedz
@FishyGuy: no i do tego wlasnie prowadzi ta #!$%@? patola z placami minimalnymi. moze i ktos by przyjal sobie te oferte i bylby zadowolony, ALE NIE. LEWAKI WIEDZA LEPIEJ CO SIE OPLACA XD i teraz jakies janusze beda typa bluzgac ze HURR DURR LAMANIE PRAWA

gardze kazdym lewakiem, socjalista, komunista i cala reszta lewackiej ferajny. zgińcie
  • Odpowiedz