Wpis z mikrobloga

Masakra, właśnie jakiś użyszkodnik stwierdził że z homoseksualizmu da się wyleczyć, a nawet jeśli nie da to za jakiś czas medycyna pójdzie na tyle do przodu że będzie można tego dokonać tego za pomocą odpowiedniej terapii, na pytanie co jeśli osoba homoseksualna nie będzie chciała się poddać leczeniu, stwierdził że będzie doprowadzać ich siłowo XD
https://www.wykop.pl/link/4004735/comment/50005191/#comment-50005191
To straszne że są tutaj ludzie którzy myślą w ten sposób, chociaż mam cichą nadzieję że to tylko troling :)
#neuropa #lgbt #homoseksualizm #medycyna #rakcontent
  • 95
  • Odpowiedz
@czikapu: Nie wszyscy chcą się leczyć z depresji, wcale nie mówiłem, że trzeba ich zmuszać siłą.
I tak, zwierzęta także mogą mieć depresję. Oraz kilka innych chorób psychicznych.
Poza tym chodziło mi o ogólne podejście do jakiegokolwiek gatunku. No i zgodnie z ewolucją, za kilka milionów lat niektóre zwierzęta także mogą mieć dokładnie te same choroby psychiczne, co dzisiaj ludzie.
  • Odpowiedz
Choroba to z definicji coś, co przeszkadza ci w przekazywaniu swoich genów dalej.


@Antyradek: To może sypniesz jakimś źródłem?
Poza tym dyskusja jest na temat homoseksualizmu, a nie niepłodności.

Jest cała masa badań na temat tego, co pomaga w wywołaniu homoseksualizmu, na przykład nieobecny ojciec w domu, czy nadto
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Nie ma takiej choroby psychicznej, przy której z automatu się kogoś zamyka. Każda osoba, nawet schizofrenik czy maniak ma totalną dowolność co do tego, czy się będzie leczyć czy nie. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, w której chory fizycznie zagraża sobie lub otoczeniu, i z definicji jest to rozwiązanie tymczasowe. To znaczy że taka osoba jest przetrzymywana w zamknięciu dopóki lekarze nie uznają że niebezpieczeństwo minęło. Po takim pobycie chory
  • Odpowiedz
@Magromo: Jakby serio w XXI wieku to było takie złe xD
Nie wiem, jak dla mnie lepiej jest jak ludzie są szczęśliwi, niż takie szczęście udają. W poprzednich latach może to nie było tak dobrze odbierane i po prostu już takie dzieci od najmłodszych lat uczono, że homoseksualizm to zło i po prostu im dokuczano.
Ciekawe ilu ludzi aktualnie żyje wbrew sobie i są homoseksualistami z żonami i dziećmi.
Potem
  • Odpowiedz
Poza tym chodziło mi o ogólne podejście do jakiegokolwiek gatunku. No i zgodnie z ewolucją, za kilka milionów lat niektóre zwierzęta także mogą mieć dokładnie te same choroby psychiczne, co dzisiaj ludzie.

Zgodnie z ewolucją


@Antyradek: Nie ma czegoś takiego jak "zgodnie z ewolucją". Ewolucja nie ma celu. Nie jest elementem większego planu. Po prostu jest, i to jest procesem w głównej mierze przypadkowym. Mamy wielkiego farta, że w ogóle
  • Odpowiedz
Ciekawe ilu ludzi aktualnie żyje wbrew sobie i są homoseksualistami z żonami i dziećmi.


@czikapu: Myślę, że takich co są dzisiaj w średnim wieku (i starszych) jest bardzo dużo.
Teraz na pewno mniej bo temat istnieje w przestrzeni publicznej i nie ma problemu z dostępem do wiedzy (i to w sposób anonimowy - myślę, że to istotne) więc osoby, które zaczynają w pewnym momencie życia odkrywać w sobie pociąg do
  • Odpowiedz
@Lipathor

homoseksualizm to nie jest choroba

Jak komuś rękę piła #!$%@? albo urodzi się bez, to też nie jest chorobą ale nadal jest to niepełnosprawność.
Na pewno gdyby taka osoba miała możliwość znowu mieć rękę to powie: a #!$%@? tam, odpowiada mi życie bez ręki.

Oczywiście nie mam na myśli aby kogokolwiek zmuszać, ani do przyszywania ręki ani do zmiany orientacji. Nie mniej jednak nie spodziewałbym się aby duży odsetek osób
  • Odpowiedz
@szpongiel: Że niby homoseksualiści są niepełnosprawni? No błagam xD
Ale może oni po prostu chcą żyć tak, jak żyją, ale nie mogą, bo osoby takie jak wykopki wyżej by ich zlinczowały za to, że mają inne zdanie?
  • Odpowiedz