Wpis z mikrobloga

Masakra, właśnie jakiś użyszkodnik stwierdził że z homoseksualizmu da się wyleczyć, a nawet jeśli nie da to za jakiś czas medycyna pójdzie na tyle do przodu że będzie można tego dokonać tego za pomocą odpowiedniej terapii, na pytanie co jeśli osoba homoseksualna nie będzie chciała się poddać leczeniu, stwierdził że będzie doprowadzać ich siłowo XD
https://www.wykop.pl/link/4004735/comment/50005191/#comment-50005191
To straszne że są tutaj ludzie którzy myślą w ten sposób, chociaż mam cichą nadzieję że to tylko troling :)
#neuropa #lgbt #homoseksualizm #medycyna #rakcontent
  • 95
  • Odpowiedz
@soniatedi18: Tylko że to prawacy chcieli głosowania w APA, bo chcieli zatrzymać opartą na wiedzy medycznej decyzję o wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób - głosowania, które przerżnęli. Więc teraz nie wyskakuj, że to "nie miało nic wspólnego z badaniami" - możesz tylko obwiniać tych, którzy chcieli głosowania.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Ja tu tylko powiem wszystkim zapalczywym heterykom, że najeżdżanie na homoseksualizm i mówienie o tym, że to choroba (mimo, że nie jest) lub sprowadzanie homoseksualizmu tylko i wyłącznie do seksu analnego i wasze teatralne obrzydzenie nie spowoduje, że będziecie bardziej męscy i hetero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2017 ludzie nadal negują naukę, ja #!$%@?

PS zawołałam Ciebie mireczku, bo chciałam się odnieść ogólnie do tematu,
  • Odpowiedz
@saakaszi: Oczywiście, że homoseksualizm jest chorobą. Choroba to z definicji coś, co przeszkadza ci w przekazywaniu swoich genów dalej. Jeśli jakieś stado zwierząt byłoby w pełni homoseksualne, to wyginęłoby w ciągu jednego pokolenia. Dokładnie tak samo, jakby miało depresję, autyzm czy inne zboczenia.
Na szczęście można to wyleczyć tak samo, jak można wyleczyć depresję, masochizm czy inne problemy.
Jest cała masa badań na temat tego, co pomaga w wywołaniu homoseksualizmu,
  • Odpowiedz
@saakaszi: Co ja czytam XDD
Moja znajoma jest osobą homoseksualną, czyta książki i ma masę różnych zainteresowań, jest osobą miłą i bardzo dobrze się z nią rozmawia.
Ale nie ma dnia, żeby jakiś Polak-patriota się to niej nie przywalił, że ubiera się tak i tak, nosi nie takie okulary czy krzywo na kogoś spojrzy. To jest naprawdę smutne, że ludzie uważają kogoś preferencję seksualną za chorobę psychiczną i widzą jakieś
  • Odpowiedz
Choroba to z definicji coś, co przeszkadza ci w przekazywaniu swoich genów dalej.


@Antyradek: Choroba lokomocyjna też przeszkadza w przekazywaniu genów dalej?

Jeśli jakieś stado zwierząt byłoby w pełni homoseksualne

Nie ma opcji żeby coś takiego miało
  • Odpowiedz