Wpis z mikrobloga

@rudy2007 i co, potem doszedłeś do wniosku, że piramida finansowa ZUS zapewni ci wspaniałą emeryturę, a rozbudowany aparat urzędniczy, wysokie podatki i rozdawanie patologii kasy ciężko pracujących obywateli to najlepszy sposób na dobrobyt i rozwój?
@Pantokrator: serio popierasz Korwina, którego program to jakieś bon moty i hasełka niemające pokrycia w rzeczywistości (skoro wyskoczyłeś z ZUS-em to na przykład jego sztandarowa gadka o tym, że spłaci obecne zobowiązania ZUS-u z prywatyzacji) i wymagasz dużej ilości szczegółów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i kto to "pomiędzy" realizuje w polskiej polityce

Peło zapowiadała ale im się nie chciało. Jak jeszcze tylko zapowiadała to Krul chwalił i
@Pantokrator: Serio uważasz, że tylko Korwin i Kukiz oferują jedyną alternatywę dotyczącą socjalizmu? Jeśli już mamy się szachować partiami politycznymi to powiedz mi ile te dwie osiągnęły i ile osiągnęłyby gdyby doszły do sejmu.
@Pantokrator: ja akurat też nadal głosuję na Korwina ale mając świadomość, że #!$%@? farmazony i traktując to bardziej jako głos protestu. Dodatkowo oburza mnie konserwowa część jego poglądów i gdyby miał szansę na cokolwiek więcej niż wejście do sejmu na granicy progu to raczej bym nie głosował. :P
@Lavie no to na kogo byś głosował? A partie osiągnęły niewiele, bo jakieś 93% wyborców woli głosować na socjalistów.

@rudy2007 też mnie wkurzają głupoty, które wygaduje, szczególnie odkąd załapał umiarkowaną antyszczepionkowość alias ciężkie upośledzenie.
Ehhh..m