Wpis z mikrobloga

Kurde Mireczki... od dobrych 5 lat widuję co tydzień-dwa pewnego Pana, zawsze jest na meczu Pogoni, zawsze na tym samym sektorze, w tym samym rzędzie i na tym samym krzesełku...
Pewnie jest tam dłużej niż dopiero od 5 lat, jednak ja dopiero od tego czasu siedzę obok niego.
I tak co dwa tygodnie od paru tych lat się widujemy, jednak nigdy nie zamieniliśmy słowa, ten Pan ma około 70 lat, widać jak żyje tą drużyną, nadal potrafi podskoczyć po zdobyciu bramki przez Pogoń, nadal żywiołowo reaguje na sytuacje na boisku.

Na poprzednim meczu postanowiłem się do niego odezwać, ucieszył się jak dziecko, przez cały mecz opowiadał historię Pogoni, o to jak z kumplami chodził na mecze, a teraz kumple już nie chodzą, bo nie żyją... mówi, że już do końca swoich dni pozostanie na tym miejscu i cieszy się, że w końcu ktoś się do niego odezwał. Na wczorajszym meczu z Legią znów usiadłem obok tego Pana, przyniósł zdjęcia swoich dzieci, bo wiedział, że ja tam będę i on ma lepsze samopoczucie jak z kimś porozmawia, powiedział, że mieszka sam, jest emerytem i brakuje mu zwykłej rozmowy. Po meczu chciał mi oddać swój szalik z lat 90tych, ale kazałem mu go sobie zostawić. Powiedział, że chciałby jeszcze kiedyś zobaczyć Pogoń poza Szczecinem na jakimś wyjeździe i tak sobie myślę...może zafundowałbym temu Panu bilet na jakąś wyjazdową spokojną masówke typu Poznań? Pan nie jest żadnym alkoholikiem, ani menelem, a czuje, że mógłbym spełnić jedno z jego obecnych marzeń, co o tym sądzicie?

#szczecin #pogonszczecin #feels #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #niebieskiepaski #pomoc
  • 98
@LukaszN: @cielo: @tomojedrugiekonto: @CaraZ: @Kokotko: @Jakub_Olkiewicz: @syjusz: @TMCB: @ItowerYOU: @elevka: @janusz002: @Sanderalek: @jatutylkonachwilekrk: @nilhir: @Pelen_watpliwosci: @stapry:

Kurde natchneliście mnie do tego, żeby pojechać solidnie z czynieniem dobra i tak sobie pomyślałem, że zaproszę tego Pana na wyjazd, który będzie 17 lub 18 lutego do Poznania. Koszta znikome więc dam radę, wyjazd bliski a zobaczy swój ukochany
@mimryzmamrami: Myślałem nad tym, bo pomimo, że ja tylko Pogoń to mam wielką sympatię do Górnika, cieszę się bardzo z Waszego miejsca w tabeli, jednak póki co chyba lepiej wybrać krótszą trasę do Poznania, jeszcze wszystko z tym Panem przedyskutuję, bo może się okazać, że chciałby pojechać pociągiem przez pół Polski