Wpis z mikrobloga

Moja siostra zamówiła buty na #olx Przyszły za popraniem, zapłaciła, odebrała. Buty nie ten kolor, nie ten rozmiar i w dodatku podróby.
Oczywiście sprzedawca już się nie odzywa ale dalej handluje na olx
https://www.olx.pl/oferta/nike-air-huarache-pomaranczowe-CID87-IDpdb59.html#b9ff6afce0;promoted
Ona dała 220zł, teraz chyba jakaś promocja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Macie jakiś pomysł jak utrzeć nosa złodziejowi?
#prawo #oszukujo #aliexpress
  • 51
@bury256: niech zgłosi oszustwo na policji. Ja miałem podobna sytuację, kupiłem przez olx telefon niby miał być nowy i bez wad z ważna gwarancja a okazało się że jest to telefon używany odnowiony i bez gwarancji. Miałem tylko archiwum rozmów na olx i nr telefonu ponieważ telefon odebrała moja dziewczyna osobiście. Trwa to już ponad rok ale w końcu prokuratura wysłała akt oskarżenia.
@bury256: z jakiegoś adresu pewnie wysłał powinno być na paczce porób screeny na OLX spróbuj zadzwonić z innego numeru że niby z odbiorem osobistym i Spróbuj ustalić adres jak będziesz miał adres to napisz że albo gość zwraca hajs Albo idziesz z tymi normalnie na policję że masz screeny i tak dalej a handel podróbkami to przestępstwo
@roszej: W ogłoszeniu nie ma numeru telefonu, kontakt tylko przez "wiadomość". Siostra ma mi wysłać zdjęcie paczki gdziem jest adres, zobaczę co tam jest i wstawię tutaj