Wpis z mikrobloga

Impreza była przednia. Bez zbędnych szaleństw, kameralnie, przyjemnie, tak jak lubię.

Wszystkiego najlepszego dla @Wujek_Fester chłopina ma urodziny i należą mu się życzenia.

Chociaż nie jestem dobry w ich składaniu to napiszę od serca, niech ci się wiedzie, jak najmniej #!$%@?ów, jak najmniej #!$%@?ów od różowego, owocnego samorealizowania się i zadowolenia z pracy, fajnych przyszłych znajomości i przede wszystkim zachowania starych (ale tylko tych pozytywnych).

Cheers Mate! Najlepszego.

Przy okazji dzięki za organizowanie wszystkich wypraw spod tagu #wujekfestersocialclub bo bez tego pewnie bym nie zwiedził połowy rzeczy, które zwiedziłem.

Dzięki @sorek i @espectsorka i inni z wykopu o których nie wspominam za odwiedziny, to była niespodzianka i miłe zaskoczenie, że wpadliście.

Korzystając z okazji, (nie)skromnie pochwalę się przy okazji swoją #tworczoscwlasna.
Dynie nad którymi spędziłem 4 godziny w kuchni z nożem kuchennym w ręku wycięte na post Halloweenową/urodzinową imprezę.

Dobranoc.

#uk #namarincontent #namarinwuk #emigracja #chwalesie
Namarin - Impreza była przednia. Bez zbędnych szaleństw, kameralnie, przyjemnie, tak ...

źródło: comment_L7nOWlGTWz5rTrBYpxMZXRFb0nQuA0LR.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz