Wpis z mikrobloga

Znajomy ma problem z synem, który prawdopodobnie wdał się w #narkotykizawszespoko generalnie z racji, iż syn ma 15 lat, to potrzebuje mieć nad nim pełną kontrolę, w szczególności nad jego telefonem.
Co można zrobić, żeby telefon na bieżąco wyświetlał lokalizację, nagrywał rozmowy, publikował SMSy. Czy są specjalne aplikacje do tego #android
Oczywiście coś takiego musiałby być całkowicie ukryte gdzieś w telefonie, bo syn nie jest głupi i może się szybko połapać.

Wiem, że kiedyś Orange oferowało coś takiego, jak gdzie jest moje dziecko. Jakie są jeszcze inne możliwości?
#aplikacje #telefony
  • 144
  • Odpowiedz
@Kreation: jest taka opcja androidlost najlepiej na rootowanym telefonie. Musi mieć tylko hasło do gmaila dodanego na komórce. Ale proponuje terapeutę jak najszybciej i umieszczenie małolata w zakładzie monaru póki nie ma 18 lat może być to szybki temat.
  • Odpowiedz
@Kreation:
@wysprzeglik: Dokładnie to samo chciałem wstawić. Zwłaszcza jeśli młody się dowie i będzie chciał się odegrać, to znacznie większy problem będzie miał staruszek którego do zrozumienia problemu będzie musiał zmusić wymiar sprawiedliwości, a nie zdrowy rozsądek. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Wiesz może czy można tym jakoś kontrolować messangera z Facebooka?


@Kreation: możesz poszukać czegoś w stylu droid sheep. Jak jest się w tej samej sieci to kradnie sesje, ale nie wiem czy cały fb nie jest po https. Kiedyś działało całkiem dobrze.
  • Odpowiedz
@Kreation Dobrze mowia. Inwigilacja to nie wyjscie. Jak sie koles polapie to i tak znajdzie sposob na jej obejscie a przy okazji pogorszy relacje z rodzicami. Btw kazdy ma prawo do prywatnosci w konstytucji. To nie jest lamanie prawa przez rodzicow?
  • Odpowiedz
@Kreation: jeśli to faktycznie dobry kolega wobec którego masz dług wdzięczności, to najlepiej przysłużysz mu się wybiciem tego durnego pomysłu z głowy.

Pal licho ewentualne konsekwencje karne (by @wysprzeglik), ale sama inwigilacja będzie przeciwskuteczna: jeśli wyjdzie na jaw (a wyjdzie), to efektem będzie jedynie lepsze ukrywanie się połączone z utratą zaufania, a więc przekreślenie jakichkolwiek szans na dotarcie z przekazem i pomocą. Ktoś tam wyżej słusznie zauważył, że kolega
  • Odpowiedz
@vshila

po pierwszym kontakcie jestem w stanie powiedzieć jakim typem ktoś jest na przykład. Albo co ma do ukrycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A tak na mirko też umiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
JA #!$%@? JAKIE ŚWIĘTE OBURZENIE, ŻE RODZICE CHCĄ TELEFON JAKIEGOŚ GIMBUSA PRZEJRZEĆ XD XD, DAM CI NAJLEPSZĄ RADĘ JAKĄ MOŻESZ DOSTAĆ, USUŃ TEN POST I NIGDY NIE SUGERUJ SIĘ TYM CO PISZĄ WYKOPKI
  • Odpowiedz
@Zdradzony_O_Swicie: Stymulanty to najłatwiejsza droga do psychozy ze wszystkich rodzajów narkotyków, ludzie po ciągach, gdy są trzeźwi są tak zmuleni, że niektórzy wydają się być na skraju upośledzenia umysłowego. Oprócz tego stimy najbardziej tyrają organizm (nie licząc jakichś inhalantów).
  • Odpowiedz
@Kreation to nic nie da. Tutaj trzeba rozmawiać i próbować logicznie wytłumaczyć plusy i minusy tego co robi. Zależy jeszcze co bierze, ile i kiedy. Jeśli będą go inwigilować to chłopak się tylko wkurzy i będzie robił to dalej tyle że bardziej ostrożnie. Twój znajomy niech z nim porozmawia. Nie jak z dzieckiem tylko jak z mniej więcej "dorosłym".
  • Odpowiedz
@Kreation Jeszcze jak pali trawkę to tam małe zło, można pójść na kompromis i dogadać się że ok niech pali sobie w weekend czy coś czy wieczorem przed snem. Trawa akurat nie jest szkodliwa. Jak bierze inne rzeczy to tutaj wskazany jest umiar bo może się to skończyć różnie że tak powiem.
  • Odpowiedz