Wpis z mikrobloga

Jest tu jakis Mireczek-ruchacz-casanova ktory ma doswiadczenie w podrywie dziewczyn przez internety i moglby mi udzielic kilku wskazowek na wiadomosci prywatnej?

Mireczki, mam 23 lata i mam zerowe doswiadczenie z kobietami. Nigdy nie mialem okazji zaznac pocalunkow, randek, seksow, spotkan towarzyskich z dziewczyna sam na sam. Zawsze bylem #!$%@?. Krepuje mnie to bardzo bo dostaje napadu paniki na sama mysl ze jakas dziewczyna spytalaby sie o moje poprzednie zwiazki bo sam nie wiem czy klamac (szybko sie wyda jak mam pustego fejsbuka, nie mam zadnych zdjec z dziewczynami itd.) czy mowic prawde.

Niedawno pisalem o tym jak chce isc na prostytutki z #roksa, nawet bylem gotowy jechac w piatek bo moim glownym celem bylo nie tyle co mechaniczne zaruchanie ale bardziej klimaty GFE gdzie moglbym calowac rokse, tulic ja, zrobic jej dobrze, jednoczesnie uczac sie kobiecego ciala i nabywajac doswiadczenia w obchodzeniu sie z kobieta. Jakby mi mieli dac seks z jakas normalna dziewczyne przed randke to boje sie ze zawalu bym dostal, z nerwow by mi rece lataly i w ogole bym sie stresowal mocno. Teraz sam nie wiem czy isc na roksy czy nie.

Krepuje mnie przed podrywem na tinder i innymi portalami typu sympatia to ze mam przegrane zycie. ze nie mam ciekawych historyjek do opowiadania, mam nudne zycie, co prawda mam prace i zarabiam niezle pieniadze jak na moj wiek, potrafie dobrze sie ubrac i jestem ogolnie zadbany dzieki czemu moj caloksztalt z wygladu to takie 6/10, ale i tak skrepowanie mocno.

Co byscie zrobili na moim miejscu? Pol roku temu sie przeprowadzilem z nadzieja na zaczecie nowego zycia ale wcale nic sie nie zmienilo, wciaz jestem sam, a jest nawet gorzej.

#tinder #badoo #podrywajzwykopeme
  • 9
  • Odpowiedz
@prawik997: #!$%@? ściemę, że dopiero co się wprowadziłeś do miasta więc nikogo nie znasz, z fejsa nie korzystasz. Jak chcesz tylko poruchać bez konsekwencji to nigdy nie mów prawdy, żadnych tam szczegółów i faktów odnośnie twojej osoby, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz itd. Nie jedź własnym autem, weź z wypożyczalni, jakby co to służbowe bo tam pracujesz. Wymyśl spójną historyjkę i jej się trzymaj, kup kartę sim tylko na kontakty z
  • Odpowiedz
Idź na dziwki, trochę się odstresujesz to pomaga ;) Na randki przychodź po kilku browarkach, w sumie najlepiej po dwóch. Jak umówisz się z jakąś cwaniarą to Ci może zniszczyć psychikę, lepiej jakąś miłą zwyczajną
  • Odpowiedz
@prawik997: Ale chłopie #!$%@? smuty. Naczytałeś się przegrywów z wykopa i sam sobie utrudniasz, nie wiesz jeszcze jak byś się czuł, a już byś zawału dostał. To tylko dymańsko i bliskość z drugą osobą a nie lot w kosmos.

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie to:
- zainteresuj się rsd (nie będę nic dalej tłumaczył więc nie pytaj, jeżeli chcesz to skorzystaj i pojdz na skroty, jeżeli nie to tkwij gdzie
  • Odpowiedz
obejrzyj kilka filmów gdzie kolesie na żywej lasce tłumaczą co i jak masz robić, bo jak nic nie wiesz to możesz być najwyżej #!$%@?ący, a nie komuś zrobić dobrze


@Adasi: Gdzoie cos takiego mozna znaleźć?
  • Odpowiedz