Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XpedobearX: niestety nie jedynie co mogę powiedzieć to to, że ciężko się przerzucić. Za długo paliłem Blanty I się przyzwyczaiłem. Wapka używam może raz na miesiąc.

Kolejnym negatywnym czynnikiem jest to, że nie zawsze jest dobry temat, a waporyzacja podkreśla smak, w joincie on się gubi za sprawą tytoniu.

Kolejna sprawa to towarzystwo, jak wychodzę z kumplami to ciężko byłoby mi waporyzować, poniekąd łatwiej mi skręcić blanta w plenerze niż nabić wapka Ponieważ wałek wymaga dobrego zmielenia
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: No właśnie w tym problem u mnie, też nie chcę się spetardować, a z drugiej strony chcę odstawic tytoń z blantów bo odstawiłem go już dobre dwa lata temu na co dzień. Kiepować tez nie ma sensu bo później straszny smak ma to. Poczytam jeszcze o tym i albo wezmę jako prezent od kogoś albo czas przerzucić się na opalanie lufy xD

Teraz wychodzi jakiś nowy maluch od DaVinci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XpedobearX: o, nad DaVinci mocno się zastanawiałem, nie pamiętam co było czynnikiem decydującym o tym że wziąłem Paxa. Chyba za duża komora w Davinci (tylko 0,5g jeśli dobrze pamiętam).
  • Odpowiedz