Wpis z mikrobloga

  • 2
@Jetson Jak narazie pierwsze dni także ciężko określić. W dodatku mam taki sztos temat że nie potrafię zrobić sobie przerwy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wchodzi delikatniej ale jak dasz na wyższą temperaturę i szybko zaciągnięsz (Pax 3 ma tą zaletę że nie wymaga techniki inhalacji którą wymaga większość vapków) to też potrafi mocno wejść, tylko że wchodzi po kilku minutach, dłużej niż joint.

Co do ilości... Ciężko określić na tym etapie. Muszę w końcu zrobić sobie porcje hehe bo nie kontroluje w ogóle. Na tym etapie, odnoszę
  • Odpowiedz
  • 0
@Jetson Z praktyki wygląda to tak. Rano standardowo zapaliłem jointa w drodze do pracy. Przed chwilą byłem zavapować. Wziąłem dwa hity i czuję że wchodzi mocniej niż chciałem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: hej. Niedlugo sie Bede przeprowadzac I na nowym miejscu będę musiał uważac z ziołem (palonym) - bo w domu mogę sobie trzymac ile chce. Gorzej właśnie Jak bym chciał zapalić. 20ninutowe spacery co godzinę mi się nie uśmiechają.

Wali to mocno jak się zapali? (Porównaj do blanta)? Jak z czyszczeniem i zapychaniem Pax? Już długo myślę o tym ale zawsze szkoda mi wydać tysiaka bo jak sobie przelicze ile
  • Odpowiedz
  • 0
@NaxZST Jeśli chodzi o porównanie zapachu to niebo a ziemia. Po pierwsze jest trochę inny, po drugie nie jest tak intensywny, drażniący. Ale jest delikatnie wyczuwalny.

Pax3 ma do wyboru różne tryby z poziomu telefonu, jest m. In. Stealth. Testowałem go ale nadal było coś wyczuwalne w powietrzu.

Mam go od 5 dni, jest już delikatny osad ale nie wydaje mi się aby była potrzeba czyszczenia go. Nie zapchał mi się
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: Czyli myslisz ze jak sobie stane przed domem to sasiedzi nie wyczuja ze pale ziolo? :D

Jak sam PAX wali? czy nie wali? Jak cos to sobie zamowie po nowym roku.

Juz chyba od roku czy nawet 2 latach mysle o PAX. Nie lubie wiader , ani lufek , ani bong, blanty. Wiec nie potrzebuje cos zeby sie #!$%@? tylko podtrzyamc bombe.

Odezwij sie za pare dni powiedz jak
  • Odpowiedz
  • 0
@NaxZST Nie powinni wyczuć. Mija wypowiedź była pod kątem pomieszczenia zamkniętego :)

Pax troszkę wali jak jest nabity. Ale to musi być na "widoku". Jak mam go w kieszeni to nie czuć.

Jak leży na biurku to ulatnia się delikatny zapach.

Jak wcześniej wspomniałem to moje początki więc jak narazie jestem podjarany nim no i też pale jointy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz