Wpis z mikrobloga

Podczas swojej "kariery" utwierdzam się tylko w tym, że znacznie lepiej kiedy przełożonym jest facet. Nie musisz się wtedy zastanawiać czy danego dnia w pracy atmosfera będzie gesta bo jaśnie pani ma jakieś piemesy albo mąż ja nie zaspokoil i chodzi sfochana a przez pól dnia drugie pól się nie odzywa. Albo odwrotnie...
Nie mowie już o czepianie się o #!$%@?.
#logikarozowychpaskow #pracbaza #korposwiat
  • 40
@Zabojcza_Rozowa: problem jest w tym, że kobiety są zbyt emocjonalne. Dobrze to działa w niektórych branżach i zespołach bo redukuje agresję w czysto męskim środowisku, ale na stanowiskach kierowniczych często te głupsze kobiety, czyli takie które nie potrafią panować na emocjami, #!$%@?ą wszystko.

Są nawet badania na to, że kobiety na wysokich stanowiskach pozytywnie wpływają, ale jak nie są kretynkami jak w opisie OPki.
@Zabojcza_Rozowa: jakkolwiek nagonki na kobiety na wypoku całkowicie mnie śmieszą, to to jest jedyna rzecz z ktora sie zgadzam. Miałem za przełożonych kobiety w roznym wieku i nie chce tego powtarzać (w sumie ogolnie nie mógłbym znów mieć przełożonego nad sobą - człowiek przyzwyczaja sie do tego „luksusu”, ale jezeli juz to tylko nie kobieta).