Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyobraźcie sobie, że jesteście w posiadaniu nagich fotek laski, która przywala się do Waszego faceta. Macie je od niego, więc nie było żadnego #stalking Dodajemy, że laska zajęta, w związku od iluś tam lat. Robicie coś czy nic? Wobec niego też macie mieszane uczucia #zwiazki #pytaniefilozoficzne #niebieskipasek #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
OP: On mówi, że niby nie chciał i to ona pijana wysyłała, ale nie wierzę. Dodatkowo cały czas utrzymuje kontakt i jeszcze się dziwi, że mam ból dupy. No cóż pora chyba na ostateczne rozwiązanie :) Myślę, że odejście będzie najrozsądniejsze, a oni niech sobie robią co chcą :)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}
@AnonimoweMirkoWyznania: > On mówi, że niby nie chciał i to ona pijana wysyłała, ale nie wierzę. Dodatkowo cały czas utrzymuje kontakt i jeszcze się dziwi, że mam ból dupy. No cóż pora chyba na ostateczne rozwiązanie :) Myślę, że odejście będzie najrozsądniejsze, a oni niech sobie robią co chcą :)

Dziwnie do tego wszystkiego podchodzisz. Smierdzi baitem bo:
Dla Ciebie wiekszym problemem jest ta laska a nie Twoj facet i Twoj
On mówi, że niby nie chciał i to ona pijana wysyłała, ale nie wierzę


@AnonimoweMirkoWyznania: a w jaki sposob mial zmusic ja do tego, aby zdjec nie wysylala? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Utrzymywanie kontaktu jest srednie w takim ukladzie, ale zabronic nikomu wysylania do siebie czegos nie mozna...
OP: @kolikatewiczownik: Nie mam empatii? Po prostu jestem już zmęczona, wmawianiem mi, że to nic takiego i wymyślam problemy z dupy i on chce tylko podtrzymać kontakt ( w tym spotkać się osobiście) :( Tak jestem zła, bardziej na nią niż na niego właśnie przez to co czuję do niego. Ale zdrowy rozsądek mówi mi, że jego wina tez w tym jest i mój mózg go próbuje wybielić i wszystko
@AnonimoweMirkoWyznania:

Także dzięki za szybką ocenę


Nie chcialem tu oceniac ale opisalas to na tyle niejasno i zagadkowo ze trudno wyciagnac inne wnioski. Dalej jest duzo pytan

Ale zdrowy rozsądek mówi mi, że jego wina tez w tym jest i mój mózg go próbuje wybielić i wszystko zwalić na nią

Watpie ze myslisz teraz rozsadnie bo raz ze jestes zla a dwa pewnie sa tez tutaj inne emocje.
Moglabys mu ultimatum