Wpis z mikrobloga

Jutro premiera Call of Duty. Ciekawe, czy będzie to takie gówno, jak wynika z filmików przedpremierowych.

Karabin z lunetą ładowany z łódki na naboje? Nie ma sprawy.
Kobieta (XD), murzynka (XDDDDDDD) w marines, w czasie drugiej wojny światowej? Jak najbardziej.
Mauser mieszczący 7 naboi (XD), ładowany z magazynka pudełkowego (XDDDDDDD)? Spoko.
Pierwszowojenna broń, prawie że stacjonarna, używana jak zwykły karabin maszynowy? Oj tam, oj tam.

Coś mi się zdaje, że gówno z tego wyjdzie.

#heheszki #bekazcod #cod #callofduty #gry #pcmasterrace
L.....i - Jutro premiera Call of Duty. Ciekawe, czy będzie to takie gówno, jak wynika...

źródło: comment_2LznvUlY0KaRhMPwxhSOPPcX2m5jeNYR.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
Cóż, wyobraź sobie że nie wszyscy mają wiedzę i zainteresowania z dziedziny militariów, i nie wiedzą po ile naboi mieścił dany model broni.


@Za_jakie_grzechy: wyobraź sobie, że nie wszyscy są debilami i dlatego może im przeszkadzać umieszczenie bzdur w grze.

Az tak cię boli, że nazwałem tą grę
  • Odpowiedz
szczególności że 99% ludzi którzy kupują cod-a grają na multi i mają #!$%@? czy będą grać czarną kobietą czy kimś innym. Zresztą trzy ostatnie cod-y były jetpackowe/futurystyczne, więc takie BOTG i to w czasach ww2 sprawi że ludzie to kupią.


@mayder: może i kupią, ale co z tego? Czy przez to gra przestaje być gównem?
  • Odpowiedz
dla ciebie jest gównem, dla innych nie. I to właśnie ci drudzy ta grę kupią.


@mayder: No i nich kupują, co z tego? Napisałem, że gra jest gównem, napisałem nawet dlaczego, a tu ludzie mają ból dupy o moją opinię.
  • Odpowiedz
wiele można zarzucić serii CoD, ale jak będzie klapa to nie przez takie nieścisłości historyczne jak podajesz


@HetmanPolnyKoronny: A przez co? Na #!$%@? się pchają w klimaty drugiej wojny światowej, skoro nie pasuje im, że do PPSzy nikt tłumika nie doczepiał?

Bo ludzie chcą tylko klimatu 2WŚ, ale nawet nie takiego prawdziwego, tylko jak na filmach samemu tłuc zastępy Niemców
@Lawrence_z_Arabii
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: mni9e takie pierdoły nie interesują a kupię dlatego, że to jak co roku będzie najbardziej efekciarska gra. W sumie do tej serii nawet nowe filmy nie mają startu jeżeli chodzi o #!$%@? na ekranie. Jakkolwiek można tej serii nie lubić, to dopóki daje to, do inne gry czy media nie mają startu, będzie się sprzedawała jak ciepłe bułki a ja z uśmiechem na mordzie będę kupował kolejne części.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Już po pierwszych filmikach z rozgrywki miałem wrażenie, że to będzie dziwna gra. Każdy wystrzelony pocisk wygląda jak smugowy, brak odrzutu broni i dziwna "codowa" mechanika żeby tylko było szybciej i efektowniej. Pamiętam pierwszego CoDa i to jak ta gra starała się zerwać ze schematami, którymi nękały graczy kolejne odsłony MoH (no cóż czasy się zmieniły, Call of Duty stało się Medal of Honor, a ten... przestał istnieć). Przede
  • Odpowiedz
kto normalny daje możliwość wyboru takich samych broni dla wszystkich stron konfliktu


@satch_: zatrzymałeś się na Call of Duty 2? Teraz wszystkie CoD-y są mega generyczne.
  • Odpowiedz
Ale beka w sumie z OPa XD

Ja osobiście kupuje bo w becie zajebiście się bawiłem (wkońcu)
Gdy wychodziły części future to rzygać mi się chciało i każdy chciał WWII, gdy wrócili do standardów to płaczki dalej płaczą XD

Smieszne opinie na temat dodatków i "#!$%@?" nie wiadomo czego (XD) #!$%@? że jest tego wszystkiego o 60% mniej niż w tych poprzednich gówno częściach.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: jeżeli gra ma w tytule "call of duty" to oczywistą rzeczą jest to że gra będzie gównem. Przecież to jest #!$%@? mem po prostu co oni #!$%@?ą. Co do "pierwszowojenna broń" to nie masz racji (jeżeli ci o to chodzi oczywiście). MG15 było używane podczas drugiej wojny światowej a dokładnie w Normandii. Obsługiwane było na takiej samej zasadzie jak jak mg-34, 42 etc.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Współczuję dyskusji z ludźmi którzy nie rozumieją, że skoro ktoś ubiera grę w szaty II Wojny Światowej to nie może nagle dodać do niej smoków i elfów, bez parsknięcia śmiechem ze strony bardziej rozsądnych graczy, a do tego sprowadza się zwiększanie ilości pocisków w magazynku, ładowanie łódką karabinu z lunetą czy kolimatory na karabinach czy pmach z okresu.
Co do argumentów mówiących "nie spinaj dupy, to tylko gra" tylko
  • Odpowiedz
Gdy wychodziły części future to rzygać mi się chciało i każdy chciał WWII, gdy wrócili do standardów to płaczki dalej płaczą XD


@Vahn: Przecież oni nie wrócili do drugiej wojny światowej, tylko tworzą jakiejś jej wyobrażenie że snów gimnazjalisty.

A nieścisłości co do pewnych rzeczy... to gra komputerowa XD


To niech wrzucą tam smoki, bo bombowce są zbyt zwyczajne. W końcu to tylko gra.
  • Odpowiedz