Wpis z mikrobloga

Jutro premiera Call of Duty. Ciekawe, czy będzie to takie gówno, jak wynika z filmików przedpremierowych.

Karabin z lunetą ładowany z łódki na naboje? Nie ma sprawy.
Kobieta (XD), murzynka (XDDDDDDD) w marines, w czasie drugiej wojny światowej? Jak najbardziej.
Mauser mieszczący 7 naboi (XD), ładowany z magazynka pudełkowego (XDDDDDDD)? Spoko.
Pierwszowojenna broń, prawie że stacjonarna, używana jak zwykły karabin maszynowy? Oj tam, oj tam.

Coś mi się zdaje, że gówno z tego wyjdzie.

#heheszki #bekazcod #cod #callofduty #gry #pcmasterrace
Pobierz L.....i - Jutro premiera Call of Duty. Ciekawe, czy będzie to takie gówno, jak wynika...
źródło: comment_2LznvUlY0KaRhMPwxhSOPPcX2m5jeNYR.jpg
  • 75
MG15 było używane podczas drugiej wojny światowej a dokładnie w Normandii. Obsługiwane było na takiej samej zasadzie jak jak mg-34, 42 etc.


@glowicajadrowa: pierwszowojenna, czyli że z tamtych czasów, a mg42 nikt nie strzelał z rąk.
@JanPapejTrzeci: Oczywiście dalej wszystko zależało od gracza ale tutaj byli jacyś towarzysze, a misje pojedyncze były rzadkością. W odróżnieniu od MoH występowało tu poczucie współpracy. Gry opierają się na iluzji, nie bierz wszystkiego tak dosadnie ;).
A MÓJ BOŻE A W ROME II TOTAL WAR BARBARZYŃCY POTRAFIĄ WALCZYĆ W FORMACJI CO ZA NIEGRYWANY I NIEREALISTYCZNY PODKREŚLAM NIEREALISTYCZNY CHŁAM, JAK GRY KOMPUTEROWE ŚMIĄ UPRASZCZAĆ ROZGRYWKĘ!


@KochanekAdmina: barbarzyńcy potrafili walczyć w formacjach. Bez tego nie wygraliby tyłu bitew z Rzymianami.
formacja to wszystko, co nie jest bezmyślnym biegiem na wroga, więc tak, umieli walczyć w formacjach.


@Lawrence_z_Arabii: No akurat tak wyglądała walka przez większość Republiki dopóki barbarzyńcy nie zaczęli uczyć się od Rzymskich formacji, z dyscypliną też bywało różnie w każdym razie W ROME II TOTAL WAR BARBARZYŃCY MOGĄ UŻYWAĆ ZAAWANSOWANYCH MACHIN OBLĘŻNICZYCH W TYM WIEŻ OBLĘŻNICZYCH BOŻE ALE GÓWNIANA GRA, NO I MOŻNA WERBOWAĆ MURZYNÓW Z AFRYKI, A WIADOMO ŻE
BO NIE WIEM CZY WSPOMNIAŁEM W ROMIE TEŻ MOŻNA WERBOWAĆ JEDNOSTKI ŻEŃSKIE, BOŻE JAK MOŻNA ZROBIĆ TAKĄ NIEREALISTYCZNĄ GRE, ŻE NIBY BABA BEZ FACETA MOŻE COŚ ZROBIĆ, MARKA JEDZIE JUŻ NIE WIEM NA CZYM, BLABLABLABLA

@KochanekAdmina: Przecież scytowie i Sarmaci mieli żeńskie oddziały.
@Lawrence_z_Arabii zluzuj trochę bo ci gula zaraz wyskoczy. Giereczka niby takie gówno a spuszczasz się nad nią w tym poście jakbyś chciał uchronić świat przed kupieniem GŁUPIEJ NIEREALISTYCZNEJ GRYYYYY. To dalej tylko gierka i nikt nawet by nie śmiał nazwać ją symulatorem. Jakby twórcy chcieli to by dalej strzelanie z palca albo nawet z ucha i dalej mogli mówić że to call of duty w czasach 2ww. Nikt przy kupnie gry nie
luzuj trochę bo ci gula zaraz wyskoczy. Giereczka niby takie gówno a spuszczasz się nad nią w tym poście jakbyś chciał uchronić świat przed kupieniem GŁUPIEJ NIEREALISTYCZNEJ GRYYYYY.


@spac234: To ty zluzuj. Ja tylko wydałem opinię, a tu przychodzi masa bóldupiących łepków z Idiotycznym tekstem pt. "Hurr durr to tylko gra".