Wpis z mikrobloga

Jutro premiera Call of Duty. Ciekawe, czy będzie to takie gówno, jak wynika z filmików przedpremierowych.

Karabin z lunetą ładowany z łódki na naboje? Nie ma sprawy.
Kobieta (XD), murzynka (XDDDDDDD) w marines, w czasie drugiej wojny światowej? Jak najbardziej.
Mauser mieszczący 7 naboi (XD), ładowany z magazynka pudełkowego (XDDDDDDD)? Spoko.
Pierwszowojenna broń, prawie że stacjonarna, używana jak zwykły karabin maszynowy? Oj tam, oj tam.

Coś mi się zdaje, że gówno z tego wyjdzie.

#heheszki #bekazcod #cod #callofduty #gry #pcmasterrace
L.....i - Jutro premiera Call of Duty. Ciekawe, czy będzie to takie gówno, jak wynika...

źródło: comment_2LznvUlY0KaRhMPwxhSOPPcX2m5jeNYR.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Większość ludzi ma w dupie to o czym napisałeś i dalej będą #!$%@?ć w tą gówno wartą grę bo po prostu jest grywalna. To że jest #!$%@? warta i nieautentyczna nie ma znaczenia, gdyby to były problemy które sprawiają że gra się nie sprzeda(?) to by to poprawili a widocznie #!$%@? to kogo obchodzi bo $$ się zgadza.
  • Odpowiedz
Większość ludzi ma w dupie to o czym napisałeś i dalej będą #!$%@?ć w tą gówno wartą grę bo po prostu jest grywalna.


@Quenas: większość ludzi jest głupia w takim razie.

To że jest #!$%@? warta i nieautentyczna nie ma znaczenia, gdyby to były problemy które sprawiają że gra się nie sprzeda(?) to by to poprawili a widocznie #!$%@? to kogo obchodzi bo $$ się zgadza.

Zobaczymy. Myślę, że gdyby im
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: No bo większość jest głupia. To jest fakt i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. Wielka ciemna masa z częścią jednostek myślących i małym promilem jednostek wybitnych. Ludzie to kretyni którym można wcisnąć wszystko byle to ładnie zaprezentować.
Dla mnie COD zakończył się w okolicach BO1 z małymi przebłyskami, grałem w bete tego nowego przez 20min i stwierdziłem że nic się nie zmieniło od czasów MW2. Szkoda kasy na
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Grałem w betę i po 1,5 h odinstalowałem. Straszny syf moim zdaniem - kto normalny daje możliwość wyboru takich samych broni dla wszystkich stron konfliktu (gdzie jakakolwiek immersja, poczucie że jest się żołnierzem określonej strony konfliktu), walki jako kobieta (tylko w armii radzieckiej kobiety walczyły z bronią w ręku) itd. Mapy są tragiczne - malutkie, wykonane na podstawie jednego schematu - masz trzy ścieżki, wybierz jedną i #!$%@? hen do
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: nie wiem #!$%@? jak ludzie jeszcze kupują CODa po, powiedzmy, MW2. #!$%@? no to już bylo naciągnięcie pały, no ale w sumie poprawili multika w #!$%@? w stosunku do rewolucyjnej czwórki.

Potem fabularnie Black Ops dźwignął, na jedną część. Reszta #!$%@? tylko dla baranów.
  • Odpowiedz
wiele można zarzucić serii CoD, ale jak będzie klapa to nie przez takie nieścisłości historyczne jak podajesz


@HetmanPolnyKoronny: A przez co? Na #!$%@? się pchają w klimaty drugiej wojny światowej, skoro nie pasuje im, że do PPSzy nikt tłumika nie doczepiał?
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii

Na #!$%@? się pchają w klimaty drugiej wojny światowej, skoro nie pasuje im, że do PPSzy nikt tłumika nie doczepiał?


Bo ludzie to lubią i to kupią.

Karabin z lunetą ładowany z łódki na naboje? Nie ma sprawy. Pierwszowojenna broń, prawie że stacjonarna, używana jak zwykły karabin maszynowy? Oj tam, oj tam.


Co za #!$%@? za przeproszeniem. To jest gra komputerowa, rozgrywka ma sprawiać przyjemność a nie oddawać co do jednego
  • Odpowiedz
Bo ludzie to lubią i to kupią.


@Za_jakie_grzechy: pisałem ju, gdyby ludzie kupowali gówno, to nie zmieniano by setingu, tylko dalej robiono by infinite warfary czy inne Modern Warfary.

Zmieniono czasy, bo coś było nie tak.

Co za #!$%@? za przeproszeniem. To jest gra komputerowa, rozgrywka ma sprawiać przyjemność a nie oddawać co do jednego fakty historyczne.


Widząc tak oczywiste debilizmy, tył dziecko może mieć frajdę, bo ono nie wie, że
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Gry mają być grywalne żeby bawić, a nie być w 100% realistyczne. Z jakiegoś powodu lepiej sprzedają się np. Need For Speed niż rFactor i Battlefield/COD niż Red Orchestra. Realistyczne gry są dużo mniej przystępne dla większości ludzi, a to właśnie ta większość ludzi chce usiąść na godzinkę i dobrze się bawić. Maniaków jest garstka w stosunku do całego rynku.
Tryb w Battlefield 1, w którym używa się realistycznych "jednostrzałowych"
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii

Zmieniono czasy, bo coś było nie tak.


No, tak. Zmieniono na coś, co ludzie lubią i czego chcieli. A czy po prostu gówno opakowali w sreberko, to inna sprawa. Ja ci tylko tu powiedziałem po co w to się "pchają".

Widząc tak oczywiste debilizmy, tył dziecko może mieć frajdę, bo ono nie wie, że coś jest tam nie tak.


Cóż, wyobraź sobie że nie wszyscy mają wiedzę i zainteresowania z dziedziny
  • Odpowiedz
Gry mają być grywalne żeby bawić, a nie być w 100% realistyczne.


@C_MR: co jest grywalnego w małych mapach i #!$%@? wszędzie bzdurnych dodatków do broni?

Z jakiegoś powodu lepiej sprzedają się np. Need For Speed niż rFactor i Battlefield/COD niż Red Orchestra.


Battlefield to przy call of Duty w pełni realistyczna gra.

Realistyczne gry są dużo mniej przystępne dla większości ludzi, a to właśnie ta większość ludzi chce usiąść na
  • Odpowiedz
  • 0
@Lawrence_z_Arabii w szczególności że 99% ludzi którzy kupują cod-a grają na multi i mają #!$%@? czy będą grać czarną kobietą czy kimś innym. Zresztą trzy ostatnie cod-y były jetpackowe/futurystyczne, więc takie BOTG i to w czasach ww2 sprawi że ludzie to kupią.
  • Odpowiedz