Wpis z mikrobloga

Jutro premiera Call of Duty. Ciekawe, czy będzie to takie gówno, jak wynika z filmików przedpremierowych.

Karabin z lunetą ładowany z łódki na naboje? Nie ma sprawy.
Kobieta (XD), murzynka (XDDDDDDD) w marines, w czasie drugiej wojny światowej? Jak najbardziej.
Mauser mieszczący 7 naboi (XD), ładowany z magazynka pudełkowego (XDDDDDDD)? Spoko.
Pierwszowojenna broń, prawie że stacjonarna, używana jak zwykły karabin maszynowy? Oj tam, oj tam.

Coś mi się zdaje, że gówno z tego wyjdzie.

#heheszki #bekazcod #cod #callofduty #gry #pcmasterrace
Pobierz L.....i - Jutro premiera Call of Duty. Ciekawe, czy będzie to takie gówno, jak wynika...
źródło: comment_2LznvUlY0KaRhMPwxhSOPPcX2m5jeNYR.jpg
  • 75
@CorTuum mi to nawet jakbym to za darmo dostał, nie chciałoby mi się w to grać. Ostatnia cześć w którą grałem to BO1, a do całej reszty już mnie w ogóle nie ciągnęło. Chyba sobie odpalę COD2, bo to część w której zrobili WW2 dobrze.
@KochanekAdmina:

I TO JEST PIĘKNE W GRACH. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś na czele legionów kobiet podbić cały antyczny świat więc nie widze problemu że ktoś chce zagrać sobie murzynką w barwach SS.


Nie, to jest idiotyzm. Skoro wszędzie panuje tak usilny popyt na czarnych i baby (ciekawe czy dorównuje temu który chce dobry gier), po co trudzić się na grę osadzoną w tych czy tamtych realiach?


Pomijam już fakt,
Oczekujecie od Coda realizmu XDDDD?? Ta gra ma być prosta i umilać czas graczom. Przecież 10 latki będą płakać że mają mało fragow ponieważ ciężko się strzela bez kolimatora... Dodali czarnuchów do gry bo nie chcą być rasistami. Dziwię się że wieśkowi nikt nie wytyka że nie ma tam czarnuchów... Jeżeli jesteście bardziej wymagającymi ludźmi to Pograjcie w Red Orchestrę rising Storm ale oczywiście online bo boty w singlu to porażka...
@CorTuum: Ale od kiedy CoD jest symulatorem że ma oddawać realia czegokolwiek? xD Jest popyt na granie murzynami w mundurach SS więc twórcy wrzucają to do gry. Poza tym jak mówiłem to kwestia multiplayera tylko.

Activision jak każda korporacja ma serdecznie #!$%@? w stulejarzy którzy się oburzają za każdym #!$%@? razem kiedy w filmie bohaterem jest ktoś inny niż biały heteroseksualny mężczyzna bo te stuleje są przeważnie bezrobotne a gre i
@KochanekAdmina:

Ale od kiedy CoD jest symulatorem że ma oddawać realia czegokolwiek?


Bez strawmana proszę.
Jak wyraźnie napisałem - skoro gra jest osadzona w specyficznych realiach, to powinna zawierać specyficzne elementy tychże realiów. Równie dobrze, można pójść dalej i dać każdemu do ręki broń laserową. Albo miecze.

Jest popyt na granie murzynami w mundurach SS


Potrzebne źródło.
Bez takowego ten, ekhem, popyt jest niczym innym jak zabawą w korpo PR.

Activision
@CorTuum: Po prostu nie jestem rasistą i mam #!$%@? czy w grze multiplayer ktoś sobie zrobi murzyna czy azjatę czy OLABOGA kobiete xD Banda rasistów płacze bo ktoś w szybkiej strzalance nawalance która nijak nie oddaje realiów WWII gra murzynem za to ty masz ewidentny problem że gry nie są symulatorami xD

CoD sprzedaje się najbardziej na konsolach i jak popatrzeć na mistrzostwa świata to przeważnie czarni tam grają więc oczywiste