Wpis z mikrobloga

Oho Wilder juz co raz blizej obrony wiec zmienia juz nazwisko nowego rywala. Teraz mowi ze Joshua go unika, a on chce walczyc z Breazealem...

Kpina nie mistrz jak dla mnie

#boks #pajac
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eovenn: nie no Joshua zachowuje sie porzadnie. Nie obija kelnerow, nawet na zastepstwo bierze mocniejszego rywala niz jakikolwiek z oponentów Wildera. Parker ostatnio walczyl z mlodym Furym wiec tez tragedii nie ma. Tylko Wilder to smiech
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: Takam to jest właśnie poziom Stiverna/Furego. Oto chodzi że Parker miał z poważniejszych przeciwników tylko Ruiza Jr. (którego przekręcili), a AJ Kliczkę (test zdał, ale jak widać po ostatniej walce tak nie do końca). Waga ciężka jest w dołku teraz. Nie ma zagrożenia dla mistrzów poza nimi samymi. Na unifikacje się nie zanosi. AJ mówi że Ortiza wezmie , ale jeżeli ten się uleje jak ostatnio to go Ortiz
  • Odpowiedz
@eovenn: dla Parker jest slaby, a Wilder to komedia. AJ wypada najkorzystniej w calej walce, ale tez mi sie nie podoba troszeczke jego kondycyjne przygotowanie. Nie mowie o zbieraniu ciosow na twarz, bo Takama mogl pykac przez 12 rund ale chodzilo o jakies emocje.

Ortiz cholernie nie sprawdzony a szkoda bo jego boks podoba mi sie najbardziej. Fakt waga ciezka nie wyglada najlepiej, chociaz nieco sie poprawila. Chociazby sama walka
  • Odpowiedz
Oprocz staruszka Ortiza, jest jeszcze povietkin ktory moze zagrozic Joshule, choć wydaje mi się ze pałeczke po nim przejmnie ktoś z UK ala Dubois, Joice, Okolie.
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: faktycznie to nie do końca wina Wildera, on naprawdę nie ma z kim walczyć, i nie zanosi się na zmianę przynajmniej w przyszłym roku. Parker pewnie uciekając przed Povietkinem stoczy walkę unifikacyjną z AJ, a później AJ bedzie miał 3 obowiązkowe obrony (IBF- Miller, WBA- Ortiz, WBO- Powietkin), Wilderowi na przyszły rok, nie wróże żadnej poważnej walki, w której mógłby udowodnić swoja wartość, ewentualnie pod koniec roku ze zwycięzcą
  • Odpowiedz
@juras1073: nie ma z kim walczyc: Powietkin ktorego oczyscicili z zarzutow, Whyte, Chisora, Takam, Pulew, mlody Fury juz nawet Miller by jakos wygladal czy inny Helenius albo Jennings. Zamiast tego bierze bylego futboliste, Wawrzyka, Dupasa i jakis totalnych leszczy pokroju Szpilki.

Przeciez Usyk to nie jego waga.
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: Usyk po wygraniu WBSS może przejdzie do ciężkiej, bo w cruiser po WBSS jakiś hajs może zarobić na Gassijewie, Lebiediewie i tyle, a wątpie żeby rosjanie do niego wyszli. Tych z ciężkiej co podaleś, to wszystkich Wilder usypia, sensowni ewentualnie Pulew i Jennings jeśli wróci, i może Miller jeśli ma twardy łeb. Chisora czy Whyte to poziom Brazila
  • Odpowiedz