Wpis z mikrobloga

Jestem bojówką amerykańskich cmentarzy. Elegancko, minimalistycznie- po prostu ładnie, bez zbędnego przepychu. Będąc na polskich cmentarzach od razu robi się smutno i przygnębiająco- każdy grób z innej beczki, nie wyglada to za grosz estetycznie, bardziej jak cygańskie ozdoby.

#takaprawda #cmentarz
l.....a - Jestem bojówką amerykańskich cmentarzy. Elegancko, minimalistycznie- po pro...

źródło: comment_wj1X1GauqGvbBsoobun0asW8sWBV4Vqr.jpg

Pobierz
  • 92
@laczka: Pojedź sobie na jakiś wielki cmentarz w Polsce. Na poznańskie Miłostowo, albo Junikowo. Na Miłostowie jest tak jak chcesz - "nowocześnie", minimalistycznie i tak dalej.

Na Junikowie z kolei masz taki naprawdę stary, duży cmentarz i ten wygląda dużo lepiej. Masz na nim #!$%@? rzeźby, a całość jest w klimacie takiego secesyjnego parku z przełomu XIX i XX wieku.

Na Winiarach masz jeszcze cmentarz na Cytadeli - Cytadela to taka
@laczka: trochę racji w tym wpisie masz, ale cmentarz ze zdjęcia wyglada mi na jakiś wojskowy albo podobny. Miałem okazje widzieć parę cmentarzy w USA i taki wygląd naprawdę nie jest regułą, szczególnie w stanach zdominowanych przez mniejszości (paradoks taki) jak np California.