Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szybkie pytanie do #rozowepaski. Mam 182cm, ważę 64kg. Sylwetka prawie identyczna jak na zdjęciu (ten facet ma 185cm i 66kg - wzięte z reddita).

Mam jakieś szanse u dziewczyn? Zakończyłem niedawno 3-letni pierwszy związek.
Ostatnio dużo hejtu na suchoklatesów się wylało tutaj na mirko i się zastanawiam czy najpierw muszę nabrać masy, a potem startować do dziewczyn czy jednak nie jest to warunek konieczny.

Ps. nie wiem co sie #!$%@? #!$%@?ło przez te 3 lata, kiedy byłem w związku, ale dawniej nie było takiego parcia na wygląd, wzrost itd.

#kiciochpyta #suchoklates #podrywajzwykopem #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Szybkie pytanie do #rozowepaski. Ma...
źródło: comment_qyCKkzZpImjL2gJWwhTL58p7bSypimQD.jpg
  • 18
Zakończyłem niedawno 3-letni pierwszy związek.


@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@? #!$%@? jacy wy jestescie #!$%@?. pierwszy zwiazek i siedziales w gownie 3 lata xD to tak jakbys poszedl do sklepu kupil marchewke i przez 3 lata #!$%@? tylko marchewke. i skad wiesz ze chodzi o wyglad, powiedziala ci czy jak
@AnonimoweMirkoWyznania: hejka

ostatnio zaczalem prowadzic bardziej doglebna analize tego, co sie dzieje wokolo i zaczynam wyciagac niepokojace wnioski. wszedzie gdzie nie pojde na impreze, widze yebana szara mase studenciakow w KOSZULACH. skorwysyny, nie wiem czy w klubie na 200 studenciakow znajdzie sie chociaz 10 ktorzy nie sa ubrani w jakas koszule.

czarna, biala, kolorowa, w paski, z dlugimi rekawami, z krotkimi, z bazaru czy z zary - wszystko jeden chooy. ma