Wpis z mikrobloga

@Arbuzbezpestek: "Nasycenie powierzchnią handlową w Lublinie wynosi dokładnie 959 m kw. na 1000 mieszkańców. To rekordowy wynik wśród miast regionalnych a jednocześnie najwięcej w Polsce.

Wśród aglomeracji prym wiedzie Poznań, gdzie na 1000 mieszkańców przypadają 862 m kwadratowe powierzchni handlowej. W Warszawie jest to 591 metrów, polska średnia wynosi 292 metry kwadratowe. Poznań podskoczył w tym rankingu, bo w zeszłym roku oddano tu do użytku gigantyczne centrum handlowe Posnania o powierzchni
@atencjon: to akurat jest bzdurny wykładnik nie uwzględniający jednego ważnego uwarunkowania - Lublin jest jedynym rozbudowanym miastem w województwie. Na zakupy zjeżdżają się tu ludzie z całego regionu, bo w innych miastach, poza Zamościem, właściwie nie ma większych galerii handlowych. Podejrzewam, że gdyby takie wyliczenia zrobić dla całych województw, to Lubelszczyzna nie byłaby nawet w połowie stawki.
@Resiu93 no ostatnio była taka gównoburza i większość osób tam się wypowiadających stękała że betonowe gówno w środku starego miasta hurr durr po co to komu ale byli w środku już pierwszego dnia, chyba tylko po to żeby mogli narzekać również na wnętrze. Odnoszę wrażenie że takie zachowanie mają ludzie pochodzący ze wsi. Jeżeli mi się coś nie podoba i mnie to nie interesuje to przechodzę obok i tyle, a niektórzy są
@Seid

bo tylko tam mieli rozmiar butów które mi się podobają amebo. Nie podoba mi się galeria więc mam ubrania kupować na bazarze?

Nie podoba ci się to tam nie chodź i tyle. Zmusza cię ktoś? #!$%@? głupoty. Buty na pewno były dostępne w internecie, poszedleś tam żeby móc ponarzekać jak co drugi Polak hipokryta który na wszystko narzeka.