Wpis z mikrobloga

Mireczki proszę o pomoc o ile taka w ogóle jest możliwa:< Dzisiaj dowiedziałem się, że moja mamuśka kupiła sobie mate rehabilitacyjna za prawie 9 tysięcy złotych :O Procedura znana, dzwonią mówią że jest szczęściara i zapraszają na spotkanie
czy tam pokaz technologii rehabilitacyjnej. Wcisnęli jej mate za 5300, a że #bieda here to wzięła na raty w sumie wyjdzie 8640 wszystko stało się tydzień temu w sobotę, ja dowiedziałem sie w sumie przez przypadek, bo studia here... Da się jakoś z tego wycofać czy coś ? Oczywiście szczęśliwa bo dostała jakieś gary, odkurzacz i wkrętarkę ... wszystko za darmo i taka happy ;/ Ręce mi opadają. Zdjęcia umowy podam w komentarzu jak je tylko dostane.
#oszukujo #problemypierwszegoswiata #naciagacze #dlugi
  • 124
  • Odpowiedz
@Vento: masz 14 dni na odstąpienie od umowy kredytu ratalnego na zakup towaru i usług. Najlepsze jest to, że Twoja mama może odstąpić od umowy w placówce banku nie powiadamiając o tym sprzedającego.
  • Odpowiedz
@Vento: Specjalista do systemu ratalnego Nest Bank here.

"Klient ma prawo odstąpić od kredytu w ciągu 14 dni. Jeżeli do tego czasu towar zostanie zwrócony, Klient ma obowiązek przesłania formularza odstąpienia do banku, a firma ma obowiązek zwrotu pieniędzy uruchomionych za sprzedany towar. Po 14 dniach umowa wchodzi w życie, klient dalej ma prawo rezygnacji z kredytu jednak będzie musiał ponieść koszty prowizji za udzielony kredyt oraz odsetek za każdy dzień
  • Odpowiedz
Nawet jakbym wczesniej rozmawial to powiedziała by mi że nie jest głupia i że sie napewno nie da nabrać


@Vento: no sorry, ale tu ewidentnie trzeba jej uświadomić, że jednak jest głupia...
  • Odpowiedz
@zuy_mati: mi się wydaje, że właśnie nie o robocze dni chodzi, ale jak @Vento odeśle przed upływem terminu i dojdzie to do nich tak jakby po czasie to liczy się data wysłania tego - data stempla pocztowego, więc ważne żeby w porę to wysłać
  • Odpowiedz