Wpis z mikrobloga

Mireczki proszę o pomoc o ile taka w ogóle jest możliwa:< Dzisiaj dowiedziałem się, że moja mamuśka kupiła sobie mate rehabilitacyjna za prawie 9 tysięcy złotych :O Procedura znana, dzwonią mówią że jest szczęściara i zapraszają na spotkanie
czy tam pokaz technologii rehabilitacyjnej. Wcisnęli jej mate za 5300, a że #bieda here to wzięła na raty w sumie wyjdzie 8640 wszystko stało się tydzień temu w sobotę, ja dowiedziałem sie w sumie przez przypadek, bo studia here... Da się jakoś z tego wycofać czy coś ? Oczywiście szczęśliwa bo dostała jakieś gary, odkurzacz i wkrętarkę ... wszystko za darmo i taka happy ;/ Ręce mi opadają. Zdjęcia umowy podam w komentarzu jak je tylko dostane.
#oszukujo #problemypierwszegoswiata #naciagacze #dlugi
  • 124
  • Odpowiedz
@markkk92: od kiedy 30 dni? Tylko wtedy, gdy nie powiadomili o prawie do odstąpienia, a to nie jest tak łatwo udowodnić bo mogą twierdzić że mówili o tym na spotkaniu. Zwracać jak najszybciej.
@Vento: aha, wyguglaj nazwę firmy, zobacz jakie mają sztuczki i praktyki, na 100% wielu z nimi walczyło i opisało przygody.
  • Odpowiedz
masz 2 tygodnie na zerwanie umowy


@Vento : potwierdzam. U mnie w firmie jakis dziadek odsylal te graty i nie przyjeli zwrotu z racjj tego, ze minelo ponad 14 dni od zakupu. Pisz wiec odstapienie od umowy i odsylaj kurierem jak najszybciej.
  • Odpowiedz
@Vento : potwierdzam. U mnie w firmie jakis dziadek odsylal te graty i nie przyjeli zwrotu z racjj tego, ze minelo ponad 14 dni od zakupu. Pisz wiec odstapienie od umowy i odsylaj kurierem jak najszybciej.


@metalowy_pasterz: To znaczy do 14 dni masz wyrazić chęć odstąpienia od umowy :) Ale oczywiście lepiej wszystko załatwić za jednym rzutem.
  • Odpowiedz
@Vento: wydzwaniaj tam mireczku bo oni przeciagaja zeby tylko 14 dni minelo. Mnie udalo sie to zalatwic dopiero przy 3 telefonie, bo zawsze byl problem typu "nie ma kierownika", "to jest tylko infolinia, my zwrotow nie przyjmujemy"
  • Odpowiedz
Jak ja ich #!$%@? nienawidzę! mam nadzieję że ktoś im się dobierze do dupy.
#!$%@?łbym cały ten biznes z garnkami, matami, i całym tym naciąganiem starszych ludzi na te gówna.
@ziobro2 - Rozjeb ich Ziobro.

#!$%@?, nie można na nich nasłać jakichś US, sanepidów CBA i wszystkich innych służb?
#wykopefekt ?
  • Odpowiedz
Ogólnie w poniedziałek ide z mamą do rzecznika konsumenta w Rzeszowie ( o ile dostanie wolne, jak nie to we wtorek). Jest to chyba najwczesniej jak tylko możemy
  • Odpowiedz
@boguchwal: Przez telefon nic nie załatwie. Powiedział że z mama podpisywał umowe, wiec z mama chce gadać, pewnie dlatego że ją ugada, ale spokojnie jak bedzie taka koniecznosc to po prostu bede przy rozmowie i bede mówił mamie co ma mówić.
  • Odpowiedz
Pisać o tym znalezisko i to podlinkować dla wiekszego rozgłosu i obszerniejszego wsparcia ? Czy nie ma sensu ?
  • Odpowiedz
@Vento: Nie zaszkodzi. Chyba wykopki z głównej Ciebie za to nie zjedzą. Najwyżej nie wyjdzie ze znaleziska.
A może ktoś ma już przetartą ścieżkę i porady jak sobie skutecznie poradzić z tymi naciągaczami.
  • Odpowiedz