Wpis z mikrobloga

Mireczki proszę o pomoc o ile taka w ogóle jest możliwa:< Dzisiaj dowiedziałem się, że moja mamuśka kupiła sobie mate rehabilitacyjna za prawie 9 tysięcy złotych :O Procedura znana, dzwonią mówią że jest szczęściara i zapraszają na spotkanie
czy tam pokaz technologii rehabilitacyjnej. Wcisnęli jej mate za 5300, a że #bieda here to wzięła na raty w sumie wyjdzie 8640 wszystko stało się tydzień temu w sobotę, ja dowiedziałem sie w sumie przez przypadek, bo studia here... Da się jakoś z tego wycofać czy coś ? Oczywiście szczęśliwa bo dostała jakieś gary, odkurzacz i wkrętarkę ... wszystko za darmo i taka happy ;/ Ręce mi opadają. Zdjęcia umowy podam w komentarzu jak je tylko dostane.
#oszukujo #problemypierwszegoswiata #naciagacze #dlugi
  • 124
  • Odpowiedz
Wcisnęli jej mate za 5300

a że #bieda here


@Vento: bez urazy, ale to tylko pokazuje, że bieda to tak naprawdę stan umysłu.. Skoro mama tak chce to przecież po co ją robisz nieszczęśliwą?
  • Odpowiedz
@Vento: Moją babcie też przedwczoraj chcieli naciągnąć jakieś dziady ale metodą na wnuczka, chcieli od niej wyłudzić pare tysięcy złotych. Dobrze że się przestraszyła i zadzwoniła po mojego kuzyna który odrazu na Policje zadzwonił i zamroził jej konto w banku. Ostatnio w okolicznej miejscowości wyłudzili od jakiegoś dziadka 30 tysięcy a ten wsadził je do kosza na śmieci w mieście tak jak mu powiedzieli przez telefon i po prostu sobie poszedł...
  • Odpowiedz
@Vento nim odeślesz towar do nich pamiętaj żeby zrobić zdjęcia przedmiotu bo potrafią #!$%@? zniszczyć towar i wmawiać że odesłałeś uszkodzony i zwrot się nie liczy.
  • Odpowiedz
Masakra, myślalem że na takie metody już dawno przestali naciągać a tu niespodzianka...


@Thompson_x: Jak te przestaną działać, to wymyślą inne, na które sam się nabierzesz. Musi być większa odpowiedzialność, publicznie dostępny rejestr przestępców i ich matek.
  • Odpowiedz
@Vento: Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
  • Odpowiedz
data zawarcia 22.10.2017. Mama nie chciała mi powiedzieć bo wiedziała że pewnie będę zły, że właśnie zrobiła interes życia i że ma takie wielkie szczęście.


@Vento: to oznacze że do 5.11.2017 masz czas do zerwania umowy. Piszesz jej wypowiedzenie, zwracasz rzeczy do "firmy", którego prezesowi należał by się soczysty kopniak w ryj za takie naciągactwo.
  • Odpowiedz
@Vento: Robienie afery oraz poniewieranie wizerunku firmy ją oraz jej pracowników oszustami i złodziejami jest nonsensem. Nikt jej do niczego nie zmuszał, sama wyraziła chęć zakupu, więc w czym problem. Idziesz do sklepu widzisz coś ciekawego to kupujesz, idziesz na prezentację widzisz coś ciekawego to kupujesz to ta sama zasada działania. Co do ceny to każdy wie, że dodatkowa opłata jest naliczana przez kredytodawce a nie przez nas. Tyle. Jest osobą
  • Odpowiedz
no chyba jednak ten wykop nie pomógł. co? nie miałem racji. Zjedli.


@nnamrebmob: pomógł, dużo pomógł. Wiadomo część osób zjadła, ale pomocnych komentarzy jest od groma, nie wspomne już o wiadomościach prywatnych. Wykop górą!
  • Odpowiedz
@DawajDawaj: nie poniewierałem firmy, a jej pracowników nigdzie nie nazwąłem oszustami. Po prostu pokazałem Wam, jak moja mamuśka dała się zmanipulować.
  • Odpowiedz