Wpis z mikrobloga

Mireczki proszę o pomoc o ile taka w ogóle jest możliwa:< Dzisiaj dowiedziałem się, że moja mamuśka kupiła sobie mate rehabilitacyjna za prawie 9 tysięcy złotych :O Procedura znana, dzwonią mówią że jest szczęściara i zapraszają na spotkanie
czy tam pokaz technologii rehabilitacyjnej. Wcisnęli jej mate za 5300, a że #bieda here to wzięła na raty w sumie wyjdzie 8640 wszystko stało się tydzień temu w sobotę, ja dowiedziałem sie w sumie przez przypadek, bo studia here... Da się jakoś z tego wycofać czy coś ? Oczywiście szczęśliwa bo dostała jakieś gary, odkurzacz i wkrętarkę ... wszystko za darmo i taka happy ;/ Ręce mi opadają. Zdjęcia umowy podam w komentarzu jak je tylko dostane.
#oszukujo #problemypierwszegoswiata #naciagacze #dlugi
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bieda here to wzięła na raty w sumie wyjdzie 8640 wszystko stało się tydzień temu w sobotę, ja dowiedziałem sie w sumie przez przypadek, bo studia here...


@Vento: a potraficie pisac po polsku there?
  • Odpowiedz
@fireman2: mama w pracy, ja 50 km od domu. W poniedziałek dopiero podejdziemy do rzecznika, jak mama nie da rady w poniedzialek to we wtorek ... ;/
  • Odpowiedz
@Vento: Zapakuj to gówno w paczkę i wyślij na adres siedziby firmy(ten który jest na umowie), wraz z pismem o zerwaniu umowy. Masz 14 dni na to od daty zakupu. Poczytaj jeszcze, ja taką samą sprawę przerabiałem kilka lat temu, więc warto sprawdzić najświeższe prawa konsumenta.
  • Odpowiedz
piękne zdjęcia „zadowolonych klientów” na dole strony. Stockowe (albo ściągnięte z innych stron) oczywiście. :-)


@aldrig: Przecież na oko widać, że ludzie ze zdjęć nie wyglądają na polaków. Tzn za ładni, za dobrze ubrani i za bardzo uśmiechnięci xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Vento i ewentualne rozmowy tel. nagrywaj! Osoba która bierze udział w rozmowie ma prawo nagrywać i nie musi o fakcie nagrywania informować. Oczywiście nie możesz upubliczniać nagrania, ale jako ewentualny dowód w sądzie może się przydać.
  • Odpowiedz
@Bleck: moj tel nie ma opcji nagrywania, ale mamuśki chyba już tak z tego co pamiętam, bedziemy nagrywać ;) o ile bedziemy do tych oszustów wogóle dzwonić :P
  • Odpowiedz