Wpis z mikrobloga

Miałem 3 razy sen o tym że ktoś mi przeszkadza spac z rodziny za 4 razem obudzilem się i zobaczyłem cienistą sylwetke chlopca stojącego obok mnie nie pasowala do nikogo z rodziny. Przez chwilę nie mogłem sie ruszyc i gdy odzyskalem panowanie wystraszylem sie tak bardzo ze kopnelem w powietrze xDD
@CJMac: a to różnie, zawsze pomieszczenie w którym akurat śpię i jakiś czarny cień nade mną, czasami wiruje wokół mnie cały pokój, a raz miałam fazę że to po grzybach i uspakajałam się, że spokojnie jak po grzybach to za kilka godzin minie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasami widzę męża obok, a czasami jakieś dziwne czary mary... ale uczucie strachu i chęć wyrwania się z paraliżu jest
@Mordeusz: u mnie to chyba rodzinne; mama, siostra i brat co jakiś czas mają. Ja już tyle się naczytałam o nim, że gdy paraliż przychodzi, to automatycznie wiem, co się dzieje i wybudzam od razu
@CJMac ja na przykład widzę bądź to bezksztaltne twarze różnych postaci wychylajace mi się zza ramienia przed oczy, lub czarniejsze niż noc zakapturzone osoby które pod tym kapturem kryją jakąś taką przerażającą pustkę. Paskudne uczucie :x
@CJMac nie da się ruszyć. Ani powiekami, ani rękoma, nogami. Jesteś świadomy, widzisz co się dzieje i wiesz co, a nic nie możesz zrobić. Dopiero jak się kończy, to w sekundzie ten paraliż puszcza i bądź to kopiesz w powietrze, bądź uderzasz pięścią w coś