Wpis z mikrobloga

Podoba mi się matka mojej dziewczyny. Jak myślicie, warto zaryzykować jeśli nasz związek jest ot taki sobie i już nie czujemy tego co kiedyś? Dziewczyna jest ok, ale bez szału, po prawie 2 latach razem mijają motyle w brzuchu i te sprawy, no i przyłapuję się coraz częściej na tym, że inne kobiety są ładniejsze. Przoduje w tym zwłaszcza jej matka, która ma 44 lata a wygląda lepiej niż większość 20-tek. Ogarnięta, zabawna i widuję czasem jak mi się przypatruje podczas obiadów i takich innych spraw. Oczywiście ciężko mieć tu pewność że może na mnie lecieć. Co prawda nie ma męża, ale może z kimś tam jakoś kręci, na pewno ma wielu adoratorów bo jest zajebiście ładna. Zastanawiam się jak rozkręcić jakąś dobrą sytuację, bo na razie to widziałem ją raz w samym ręczniku gdy wychodziła spod prysznica i o dziwo nic nie krzyczała ani nic tylko zadziornie na mnie patrzyła. Raz widziała mnie bez koszulki na działce. Coraz częściej myślę o niej gdy uprawiam seks z moją dziewczyną. Myślę czy atakować, czy też może najpierw zerwać z dziewczyną i dopiero później coś próbować. Jak myślicie?
#oswiadczenie #gownowpis #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #podrywajzwykopem

Co zrobić?

  • Najlepiej nic, za duże ryzyko 15.0% (16)
  • Spróbuj i jak wypali to zerwij z dziewczyną 57.0% (61)
  • Zerwij z dziewczyną i próbuj 28.0% (30)

Oddanych głosów: 107

  • 9
  • Odpowiedz