Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki, coś ostatnio czasu nie miałem, aby dodawać coś do gierki, ale w miarę możliwości, próbowałem programować. Dodałem parę bossów, odblokowywanie nowych statków, zadania (walki) poboczne, poprawiłem ciut realistkę sterowania statkiem, dodałem nowe poziomy i w sumie wiele więcej. Obecnie zajmuje się następnymi poziomami w grze, nowymi planetami i zadaniami pobocznymi, nowymi bossami (co by nie było nudno), parę planet będzie się odnosiło do historii z moich innych gierek. Planuję też po przejściu xx poziomu zmienić grafikę asteroid, sprawić, aby asteroidy rozlatywały się na części, dodać sklep z ulepszeniami statku.

Podoba Ci się post? Zostaw +( ͡° ͜ʖ ͡°).

Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

Pełna lista zmian:



#gamedev #unity #gryandroid #gry #gif #programowanie
DonislawDev - Witajcie Mirki i Mirabelki, coś ostatnio czasu nie miałem, aby dodawać ...

źródło: comment_MIvg1dD0cnRKudwVqNmSP7ujnBPKxMjZ.gif

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kerchak:
Witam Pana, dziękuje, ostatnio dodałem lekkie poruszanie się statku (po zaprzestaniu hamowania), żeby było bardziej realistycznie, no bo nie ma tak, że puszczamy pedał gazu i nagle wszystko staje, dodatkowo dodałem przyśpieszenie poruszania się statku (akurat nie widoczne na gifie, bo nowsze statki od razu przyśpieszają się), ot inne statki poruszają się wolniej i coraz szybciej. Po Pana komentarzu, kombinuje teraz jeszcze nad poprawą ustawień fizyki i takich tam.
  • Odpowiedz