Wpis z mikrobloga

Mirki, próbował ktoś z Was kupować cokolwiek masterpassem mając konto w PKO BP?
Chcę sobie prawilnie zapłacić za zakupy, masterpass chce żebym się zalogował do mojego portfela w mpayu, loguję się, wybieram moją kartę, zatwierdzam kodem sms, wtedy wyskakuje mi 3D Secure od PKO, które ładuje się po sekundzie na całej stronie. Tam wpisuje kolejny kod, który dostaje smsem, bank zatwierdza operację, przeglądarka wraca mnie do strony masterpassa, niestety wiem o tym tylko z adresu strony, bo ta jest cała biała. Na koncie nie ma żadnej operacji, żadnych blokad, mpay wallet też nie widzi żadnych transakcji z mojej karty, sklep nie dostaje piniendzy. Pomocy? :)
#masterpass #mpay #pkobp #platnosc #bank #banki #platnoscimobilne taguje też #cebuladeals bo Wy pewnie dużo płacicie przez internety :)
daje jeszcze #pytanie może ktoś mnie zauważy, potrzebuje atencji xD
  • 18
  • Odpowiedz
@MichaelT128: właśnie obawiam się, że to wina banku, jak wspominałem przeglądarkowy PS Store też mi odrzucał, a ten na konsoli - gdzie nie było trzeba przechodzić przez 3D Secure - przechodził bez problemu. Ehh, to PKO BP nadal nie potrafi w nowe technologie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W każdym razie dzięki za chęć pomocy :)
  • Odpowiedz
Gdyby kogoś w przyszłości interesowała odpowiedź na moje problemy:
PKO BP twierdzi, że mają umowę z Mastercardem i ich klienci mogą bez problemu płacić masterpassem, więc problem jest nie po ich stronie.
Mastercard twierdzi, że jest problem z kartami Visy z PKO BP, próbują go rozwiązać, ale nie wiedzą kiedy się to uda, bo problem nie wynika z ich winy.
Klasyczne rozmywanie odpowiedzialności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ritycho niestety nie, tylko to co w moim ostatnim poście. Poprosiłem MasterCard o informację jak naprawią problem, nie wiem czy będą pamiętali xD w każdym razie sami polecili użyć innej karty i wspomogłem się kartą banku Millenium szwagra, tam poszło bez problemu (a też Visa).
  • Odpowiedz